10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 818 Kč
Naše cena: 545 Kč

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nikolas Hričina, Doubravník:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g mě padl do oka již ve chvíli, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím vážné nervy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g charakterizuje vskutku komfortním ovládáním. Ihned ho vstřebají i ti, kteří s tímto 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g do té doby žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si stoprocentně získá i vás.

Emma Grosmanová, Třebíč:
Již nějaký čas jsme společně s mužem museli řešit pár problémů. 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g si oblíbila kolegyně v práci, kterou shodou okolností v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem ničemu nedávala šanci, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za zkoušku nic nedáme. Tak jsme si 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g koupili. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechno, ale hodně potíží nám ulehčil. Nyní bych si nedovedla ani trochu představit bez něj být.

Aneta Marcolová, Bzenec:
Tenhle 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Jonáš Waldmann, Železný Brod:
10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g zakoupily, bych radil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a případné detaily, které 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g někdy lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Dominik Belák, Soběkury:
Tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento produkt si opět pořídím jen odsud. Jsem zcela šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Samuel G: je to fajné

Samuel : funkční výrobek

Samuel K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Johana N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt