10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Matěj Andrýsek, Bousov:
Dávám vždy přednost vlastnostem a neřeším styl. Důležité pro mě je, aby mi 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g roky a spolehlivě posloužil. Což tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g opravdu zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím rozhodně doporučit. 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g s vámi vždy absolvuje i dovolenou. Jen buďte na pozoru, aby na něj nežárlila vaše žena nebo milenka.

Vanesa Kriegerová, Mírová pod Kozákovem:
Normálně objednávám přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil moje očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Viktorie Vojtíšková, Všeradice:
Doufám, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g skvělý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to úžasný rámus, a co se týče funkčnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem vysokou cenu zaplatila.

Sebastian Ceh, Mouchnice:
Měl jsem obavy z nového 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému návodu jsem zvládl vše snadno a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv vřele doporučit. Práce s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g mluví naprostou pravdu.

Kamila Kadlecová, Lipinka:
Našla jsem si u vás 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Sára K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vít B: 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea : nemá chybu

Jiří L: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt