10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Sabina Serafinová, Třeštice:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si u internetového prodejce pořídíme víc produktů společně, kvůli úspoře. Já jsem si v té chvíli vybrala v sortimentu právě tenhle 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, jelikož jsem se do něj ihned zamilovala. Avšak byla to hodně šťastná volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale bylo to jinak. Bezkonkurenční kvalita, rychlé doručení, dostupná cena, zkrátka skvělé!

Johana Plešová, Brodek u Přerova:
Bezva nákup! Jsem s tímto produktem naprosto spokojená. Mám ho v ložnici už dva týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u podobných výrobků které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla najít na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem určitě neprohloupila.

Gabriela Rippelová, Radíkov:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g stál nejlevněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento výrobek je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, poněvadž jsem pomocí svému úsudku výrazně ušetřila.

Alžběta Trefílková, Miroslav:
V eshopu jsem si zakoupila 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který v klasickém obchodě nestojí méně než několik korun. Přestože jsem byla upozorněna mým přítelem, že dražší položky není moc chytré nakupovat u online prodejců, chtěla jsem učinit partnerovi hezký den (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej objednala. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Velmi doporučuji tento eshop.

Michaela Hořicová, Stínava:
V čtvrtek jsem dostala 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jako super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Jakub K: 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik S: tak jsem to dostala aje to super

Lucie M: Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas V: 110 % spokojenost

Kristián Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt