10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Sabina Serafinová, Třeštice:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu objednáme větší množství věcí na jeden nákup, abychom ušetřily. Já jsem si tehdy vyhlídla v sortimentu právě tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to opravdu nejlepší volba. Moc jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, dostupná cenovka, jedním slovem skvělé!

Johana Plešová, Brodek u Přerova:
Bezva nákup! Jsem s tímto produktem zcela šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných výrobků které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem rozhodně udělal dobře.

Gabriela Rippelová, Radíkov:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj kamarád mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vyšel nejlevněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento typ je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem pomocí svému úsudku hodně ušetřila.

Alžběta Trefílková, Miroslav:
Přes internetový obchod jsem si pořídila 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který v klasickém obchodě nestojí méně než několik korun. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým partnerem, že dražší produkty není moc dobré objednávat přes internet, rozhodla jsem se udělat příteli hezký den (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej objednala. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Vřele doporučuji tento eshop.

Michaela Hořicová, Stínava:
V středu jsem dostala 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, zda opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jako perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Aneta P: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch Z: Jsem ráda, že to mám

Filip M: Přišlo to celkem rychle

Rozálie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lukáš R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt