10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 873 Kč
Naše cena: 582 Kč

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Anna Beinsteinová, Chotěšice:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g kouknout v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého skvělého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za skvělou cenu jej koupila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude chyba.

Sára Leitlová, Brzkov:
Jednou jsme se s kolegyněmi v práci dohodly, že si online zakoupíme víc produktů najednou, kvůli úspoře. Já jsem si tehdy vyhlídla z nabídky právě tenhle 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Ale byla to velmi dobrá volba. Zázraky jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Skvělá kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cena, jinými slovy bomba!

Antonín Dohnalík, Rudná pod Pradědem:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který jsem potřeboval objednat. Zjistil jsem skvělé reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Kateřina Vejvančická, Benátky:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás objednala 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na vzhled, ale choť ocenil taky užitečnost. Zcela úžasný eshop. Přítel si u vás poté objednal podobný výrobek a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte kvalitní a perfektní zboží.

Viktor Michlíček, Horní Kněžeklady:
Tenhle 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem nakupoval prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je úžasný! Proto mohu pouze doporučit. Když přidám klady co se týká okamžitosti doručení a zabalení zásilky, tak jsem skutečně zcela spokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Dominika K: Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip S: 110 % spokojenost

Kateřina P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal M: funkční výrobek

Kristián O: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt