10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1187 Kč
Naše cena: 791 Kč

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Petra Gutwaldová, Nové Heřminovy:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou názory spíše neutrální, jak už to tak u mnoha komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo chuť ho vyzkoušet. Nevydržela jsem se 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj pozitivní komentář.

Štěpán Sys, Český Těšín:
Už několikrát jsem toužil takový výrobek vyzkoušet. Když jsem pak vypátral web 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, už jsem neměl nad čímkoliv nadále váhat. Skvělá zákaznická podpora ze strany prodejce, vše realizovalo stoprocentně takovým způsobem, jak jesm chtěl. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g včas přivezl kurýr a od toho momentu ho každý den k absolutní spokojenosti využívám. Má snad jen malinkou vadu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na chvilku.

Kristýna Vondrová, Bílá Voda:
Za tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g dávám velký palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ji po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Dominik B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára I: Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Pavel P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina M: já jsem to prostě chtěla

Jan J: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt