10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Rozálie Pabišková, Kleneč:
Naprosto bezkonkurenční 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, díky kterému jsem stále svěží a krásná. Používám ho třikrát denně a připadám si velmi skvěle a silnější. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych doporučila používání 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g kterékoliv kámošce, která se chce být vílou pro svého žabáka. S 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je to lehké.

Jáchym Teřl, Suchonice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Nedávno jsem objednával 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Adam Cajska, Dlouhé:
Manželka mě pověřila zakoupením 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem naservíroval svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší dílně.

Kristýna Haramiová, Staré Sedliště:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Sára B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Pavel Š: 110 % spokojenost

Miroslav G: tak jsem to dostala aje to super

Jan B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt