10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Hana Nemčeková, Dobřejovice:
10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g překvapil, mám ho odtud koupený od srpna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Martin Holek, Vladislav:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Vojtěch Valentík, Mladkov:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Viktorie Pixová, Lenora:
Před měsícem jsem si u vás objednala 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g a tolik mě rozmazlil, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je celkem hodně roztomilý a hlavně funkční. I manžel si ji pochvaluje, a to je velmi přísný. Musím ocenit také bleskové doručení i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl plánek, s manželem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Aneta K: já jsem to prostě chtěla

Anna V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vít K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Štěpán M: 110 % spokojenost

Kateřina Z: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt