10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Tadeáš Oesterreicher, Suchý Důl:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,deky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, tříkolky a pod. Toto je osobité 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení skříní.

Eliška Hodurová, Žermanice:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned otestuji. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla hodně mile překvapená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

David Šafár, Rajhrad:
Jsem povahou přímý člověk - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyběhla reklama na 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, hned jsem to zakoupil. A bingo, trefa do středu. Zboží přišel bezchybně zabalený a a proto neponičený. Skvělý poměr cena/kvalita, hezký povrch, příjemné zacházení, profesionální vyhotovení. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Josef Derych, Světlá nad Sázavou:
Několikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl nápis ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem zavolal na linku, což byl skvělý tah. Prodejce zjistil, že má nějakou chybu v systému, ale že si ji hned opraví. Vyžádal si na mě kontakt, a hned jak opravil nákupní košík, napsal mi a objednávku jsem získal s dárkem navíc.

Gabriela Kadičová, Stračov:
Spokojenost nakupujícího by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem zrovna 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem nadmíru spokojena. Za přijatelnou cenu jsem dostala to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Emma S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan P: Přišlo to celkem rychle

Eliška M: děda je z dárku je nadšený

Hana K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt