10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1148 Kč
Naše cena: 765 Kč

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Vanesa Narovcová, Študlov:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Kryštof Heczko, Nový Dům:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g a ještě jednou 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Báječný produkt, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla SMS od pošťáka a datem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Magdaléna Siostrzonková, Příbraz:
Od doby, kdy jsem 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až dorazí. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě průběžně informovali o místu zásilky. Nakupující hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo hodně důležité. Teď už mám 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g téměř měsíc a nemůžu si ho vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Dominik D: tak jsem to dostala aje to super

Roman S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta : Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matouš H: Celkem jsem spokojený.

Sebastian C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt