10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Tobiáš Kaňka, Zvěstov:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g pro kamaráda jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se pak po pár dnech znovu potkali, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k notebooku a už ho mám taky.

Jáchym Šoman, Zbinohy:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem objednal po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to nijak nepřekvapilo.  S 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem velice spokojený a jistě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Emma Figarová, Hněvotín:
Dlouho jsem nemohla najít přesně takový 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci pokaždé to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš obchod, který je velice přehledný a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za nízkou cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý krámek.

Richard Chylek, Osečnice:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Měl jsem stejný názor. Ovšem pouze do chvíle, než jsem narazil na 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen tím, co dokáže, ale současně díky tomu, že je krásný. Z toho důvodu je jedinečným fashion doplňkem každého moderního chlapíka. Vaše okolí vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g nedám z ruky, stal se pro mě jedinečnou pomůckou.

Nikol Tatýrková, Kdousov:
Dlouho jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Největšími klady tohoto zboží jsou, že mají české instrukce, docela snadno je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní komponenty, má dostačující objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem také mínusy. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nemělo nic společného. K tomu to byly: nedostatečné bezpečnostní opatření, není možnost výběru většího množství alternativ, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když se jedná o A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Matyáš Č: 110 % spokojenost

Lukáš A: je to fajné

Anežka S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek K: tak jsem to dostala aje to super

Nela B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt