10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Tobiáš Kaňka, Zvěstov:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g pro přítele jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po několika týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

Jáchym Šoman, Zbinohy:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem zakoupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem hodně šťastný a určitě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Emma Figarová, Hněvotín:
nějaký čas jsem nenašla najít skoro takový 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, který by mě nadchnul. Jsem celkem přísná a chci vždy to nejlepší za rozumnou cenu. Pak jsem našla váš obchod, který je velice přehledný a nabídka navíc pestrá. Našla jsem přesně to, co jsem hledala za skvělou cenu. I když jste to neměli na skladě, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý obchůdek.

Richard Chylek, Osečnice:
Že krásný vzhled nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? Měl jsem stejný názor. Ovšem pouze do chvíle, než jsem objevil 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co zvládne, ale současně díky tomu, že má styl. Může se tak stát ideálním módním doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g nedám z ruky, je mou nepostradatelnou pomůckou.

Nikol Tatýrková, Kdousov:
Dlouhou dobu jsem hledala informace na tyto dva 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit na internetu. Největšími pozitivy tohoto produktu jsou, že mají český návod, docela dobře se dají rozebrat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní součástky, má optimální objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ovšem našla jsem také negativa. Zaprvé to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nemělo nic společného. Mimo jiné se jednalo o: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost výběru více variant, velká spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Gabriela R: dobré

Sára V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema O: já jsem to prostě chtěla

Johana J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt