10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Kryštof Půlkrábek, Nebanice:
Tenhle 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem nejdřív spatřil na billboardu. Tehdy mě vůbec nezaujal, jevil se jako nepřirozeně přechválený. Avšak následně jsem se bavil s přáteli, kteří si zboží zakoupili. Nedali na něj dopustit, nabádali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Teď tvrdím, že reklama na 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g byla pravdivá. Materiály, rychlost doručení, odolnost, zkrátka jediným slovem bomba.

Veronika Kopelcová, Křtomil:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malá objevilo - se v některých pripadech daji i s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s radostí.

Rozálie Podhajská, Litultovice:
Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g je popravdě báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Ema Pfeiferová, Stará Voda:
Co víc chtít, než jenom luxusní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu poznat a tak doporučuji ostatním. Každodenní užívání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom modelem nebo spotřebním zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Sofie Modrá, Nahořany:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na doma. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jednoduše musím objednat. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Funguje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Marie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jiří K: Jsem ráda, že to mám

Kateřina V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Andrea K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt