10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Václav Jahodka, Šlapanov:
Já si zpravidla takové produkty neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g byl výjimkou, výrobek jsem spatřil v reklamě a okamžitě jsem měl jistotu, že ho chci. Tak jsem si udělal ohromnou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto vynikající věcička a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g bych si nyní nedovedl svoje fungování představit.

Andrea Ďurkáčová, Modřice:
Přiznám se, že k nákupům přes web jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani pár dni. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g došel v dobrém stavu. Používám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Sára Culková, Říkovice:
Nakupovala jsem tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, hezká komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Eliška P: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Ondřej H: je to fajné

Eva Z: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt