10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Petr Rob, Slatiňany:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Nikolas Branke, Petrovičky:
Výborná věcička, tenhle váš 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, nevím už co mě to napadlo si ho pořídit, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, dobře se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji získat ještě tři dědovi k vánocům, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po nákupu už dlouho nebyl.

Simona Barnetová, Krásné Údolí:
Po 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g máme jen krátce, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Valerie Sejpalová, Žerotice:
10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, který jsem od Vás obdržela po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm psát jen v superlativech. Používám jej už více než čtrnáct dní a jsem zcela spokojená, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Tereza C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matěj K: Přišlo to celkem rychle

Eva R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jáchym O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt