10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 845 Kč
Naše cena: 563 Kč

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Dominik Svěcený, Kámen:
Vše proběhlo naprosto v pořádku. 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem zakoupil za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v naprosto perfektním stavu, navíc rychlost doručení byla velmi závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu uspokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi všem. Navíc v Eshopu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším plusovým bodem. Perfektní a děkuji.

Aleš Vobruba, Holín:
10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g zakoupily, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné drobnosti, které 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g občas lidé reklamují, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Marek Šebele, Sytno:
Já jsem internetu, reklamám a všem podobným legracím odjakživa odolával. Nebylo to o tom, že bych si výrobky nemohl dovolit, avšak chyběla mi důvěra. Takže vás zřejmě nešokuje, že jsem si 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g nepořídil sám, ale zakoupila mi ho přítelkyně k Vánocům. Po té, co jsem si ho několikrát otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Tohle je skvělý nástroj a je mi líto pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si výrobek nekoupil dřív.

Gabriela Kelnerová, Sehradice:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože nerada nakupuji přes internet. Byla jsem se na 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej koupila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to jednoduše, tak asi nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Ema V: Je to dostatečné?

Jaroslav O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie V: já jsem to prostě chtěla

Nela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Markéta L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt