10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1253 Kč
Naše cena: 835 Kč

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Richard Škrbel, Nedašov:
Mít vlastní 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je nejlepší

Andrea Surmajová, Luhačovice:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to oblast, ve které bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě umím na internetu jenom číst e-maily a hltat informace v magazínech. Ale kamarádka mi nedávno vysvětlila, jak se dá v eshopech objednávat a zakoupila mi tenhle 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Jistě, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli ho využiji, ale když dorazil domů a skvěle fungoval, musela mi demonstrovat jak si produkt objednám svépomocí. Od té doby si výrobek kupuji pravidelně, protože je to velmi praktická věc a opravdu moc mi usnadňuje život.

Viktor Lukesle, Vlkanov:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Jáchym Vodárek, Bukov:
Objednáním 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za přísného kupujícího, přesto chci výkon a za levnou cenu odpovídající schopnosti. Tento obchod a jeho zboží mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a očekávání. Potěšilo mě i vzhledové provedení, které je účelní a vkusné. Určitě v nejbližší době objednám další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Magdaléna G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tobiáš B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David D: tak jsem to dostala aje to super

Oliver R: funkční výrobek

Linda M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt