10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Štěpán Hubař, Starý Vestec:
Mít vlastní 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je prostě skvělé. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je dobré

Sabina Kmetíková, Zdechovice:
Super 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a dcera mě chválí

Alžběta Šortnerová, Komárov:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tuto 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Viktor B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petr W: Přišlo to celkem rychle

Amálie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eva H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt