10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Linda Stixová, Mnetěš:
Když jsem objevila inzerát na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g dlouho jsem nečekala a okamžitě objednala. Doručení bylo v blízké době a já jsem počala okamžitě používat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila kamarádům, moc se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

Natálie Čadková, Rumburk:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g podporuje mojí normální lenost, protože nejsem povinna hledat pět věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g přepracovávat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Pavel Vybíralík, Bořenovice:
Pokud toužíte po barevných 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a jde Vám především o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

Tereza Fornůsková, Horní Suchá:
Chtěla jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla ideální změnu. Když jsem na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Štěpán Mlčák, Bušín:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem několik těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem devadesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je dobrý. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Adéla V: dobré

Josef R: Přišlo to celkem rychle

Alžběta M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol K: já jsem to prostě chtěla

Anežka K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt