10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1545 Kč
Naše cena: 1030 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

František Vajshajtl, Jistebnice:
Obdržel jsem 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi několika druhy. vyberte jistě tento.

Adéla Ňorková, Prosiměřice:
Objednala jsem si 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu podle návodu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Simona Polenková, Koberovice:
10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g mohu jasně poradit všem svým kamarádům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově dostupný a není třeba žádné speciální přípravky k tomu, abych ho chtěla užívat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i souseda a prarodiče. Široké spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za mou chytrost.

Andrea Šobíšková, Bujesily:
Na internetu jsem si pořídila 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který v kamenném obchodě není za méně než několik Kč. Přestože jsem byla upozorněna mým mužem, že drahé položky není příliš chytré pořizovat přes internet, rozhodla jsem se učinit partnerovi dobrou náladu (sobě taky), a tak jsem si jej pořídila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento internetový obchod.

Julie Hadrbolcová, Držkov:
Lehce skladný. Lehce použivatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento model k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a doufám,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a nemají doprovod,protože díky mluveného základu je možné plnit si moje sny....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Radek T: 110 % spokojenost

Patrik Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora Č: Tento 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

František L: funkční výrobek

Laura L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt