10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1404 Kč
Naše cena: 936 Kč

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Karolína Seinerová, Zámrsky:
10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g u nás ve skladu jedna kamarádka propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta investice není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g utratila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g zakoupily další dvě.

Nikol Abrmanová, Holčovice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně nakupuji přes web. Byla jsem se na 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g kouknout v klasickém obchodě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

Josef Rejnuš, Soběšice:
Jak jsem spokojený s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Kristýna Herboltová, Horní Ves:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Kristián Turzík, Radenín:
Při výběru 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Antonín Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Veronika C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona A: Ideální k osmnáctinám :)

Petra : dobré

Lucie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt