10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1545 Kč
Naše cena: 1030 Kč

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Patrik Szakál, Roupov:
Vše proběhlo naprosto v pořádku. 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem zakoupil za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost zaslání byla opravdu překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu spokojen a můžu tento výrobek doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Suprové a děkuji.

Amálie Jarkulišová, Pazderna:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který úplně předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manžel ocenil taky funkčnost. Naprosto úžasný eshop. Manža si u vás potom objednal podobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte kvalitní a úžasné zboží.

Anežka Klimeková, Polom:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Daniel Schramek, Hlavatce:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Zdeněk P: Jsem ráda, že to mám

Lukáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik K: 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt