10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 609 Kč
Naše cena: 406 Kč

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Simona Báňová, Želechovice:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i mnoho jiných nakupujících hodnotíme jako plus zanedbatelnou spotřebu, široké spektrum příslušenství, spolehlivý chod. Co však chyběl, byl návod na použití v mateřštině, a specifické prvky nelze repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

Veronika Kadečková, Mcely:
Jako starší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si model získal u dalších uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g používám už několik týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Chci také zmínit velmi příjemné jednání ze strany obchodu.

Matyáš Včelička, Lány u Dašic:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl přesvědčený, že 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně hezká komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci doručit na některé z obchdů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní jednání, to se přece cení!

Petra Skopková, Zbrašín:
Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je opravdu báječný! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2017.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Barbora M: Je to dostatečné?

Anna N: Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adam B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michaela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt