10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Radek Vu, Horní Libchava:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Jana Košáková, Dolní Čermná:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml podívat v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

Roman Pouch, Běhařovice:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezchybný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Gabriela K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Valerie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Richard P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva C: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt