10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Jonáš Kroulík, Dolní Rychnov:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Firma nabízí: - široká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml - zájem o zákazníka - rychlé doručení

Laura Bezáková, Vápno:
Koupila jsem pro syna 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také objednat

Alžběta Papánková, Mrákov:
Vybrat si ten nejlepší výrobek se jeví jako velmi náročné. Nabízí se totiž široká paleta rozličných variant. Já jsem se rozhodla 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a své volby zaručeně nelituji. Několik měsíců používání mi můj úsudek jen potvrdilo a mám jasno v tom, že bych v žádném případě neměnila. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml jsem poté ukázala také všem svým přátelům. A s potěšením bych o něm touto cestou řekla i vám.

Pavel Povýšil, Kladruby:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml dorazil bez kazu a včas. Bohužel dle popisu, měl 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o dáreček, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ale i přesto domluva byla nekonfliktní. Omluvili se mi a ihned mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Eshop nabízí jedinou společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

Pavel Jakúbek, Bocanovice:
Našel jsem si tento výrobek na tomto Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost zaslání. Proto jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem rád a hlavně zcela spokojen, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nikol P: dobré

Karolína B: Ideální k osmnáctinám :)

Filip P: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniela T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt