10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Zuzana Macholdová, Jarpice:
Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml u této společnosti bych se rozhodně nebála opět zakoupit. Udělalo mi radost navržení vlastních poznatků a navíc objednání odlišných verzí. Materiál, cena, plánek naprosto bez chyby, jen mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl přijít do 7 dní, nedošel. A e-shop mě odkázal na dopravce s dodatkem, že oni ho zaslali okamžitě, ihned. Je to škoda.

Sabina Kovačičová, Dřevnovice:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on uznal, že tento výrobek je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, jelikož jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

Kateřina Hábichová, Daleké Dušníky:
Dostala jsem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi syn daroval hezký dárek.

Tadeáš Rosa, Borovník:
Vyborna 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem května stala hodně, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

Vanesa Havrlantová, Markvartovice:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml u nás v kanceláři jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml zakoupily další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Václav C: tak jsem to dostala aje to super

Valerie L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Daniel K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Patrik K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt