10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Viktorie Římková, Zderaz:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Karolína Krzystková, Žatec:
Tento obchod i 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po druhé a vždy všechno přišlo v pořádku a do čtyř dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Tomáš Šáfr, Podbřežice:
Já si většinou takové výrobky nepořizuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l byl výjimkou, ten jsem spatřil na letáku a hned jsem měl jistotu, že ho chci. Tak jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně nervovat, je to naprosto boží věcička a netuším, co bych bez ní dělal. Bez 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l bych si nyní nedokázal svůj běžný den představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Lucie P: Tento 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lukáš Z: 110 % spokojenost

Linda R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt