10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Matyáš Paumer, Svojanov:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l opravdu nikde neviděl. Věděl jsem, že je výrobek hodně kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo takovou radost.

Denisa Kahleová, Nové Veselí:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení zakoupeného 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

Jana Lászlová, Medonosy:
Krásně provedený 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten dobrý šmrnc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

David H: funkční výrobek

Viktorie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Andrea H: Tento 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana H: dobré

Lukáš B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt