10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Matouš Kapler, Hřivínův Újezd:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího otce s snahou lehkého každodenního používání. Ve prospěch 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l hraje také velikost i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Tomáš Bůcha, Rybník:
Chtěl jsem potěšit babičku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má velkou radost a já s ní, děkuji.

Johana Chrdlová, Našiměřice:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l opravdu okamžitě doručit a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Kamarád je spokojený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Natálie Nevřelová, Kyjovice:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Jaroslav V: Přišlo to celkem rychle

Sabina B: děda je z dárku je nadšený

Eva K: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Josef K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt