10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Pavel Kobr, Rejchartice:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Markéta Rovná, Straky:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Váhala jsem, zda si ho mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Sofie Maleňáková, Vysoký Chlumec:
Po 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l máme jen pár dní, už teď vím, že jsme udělali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Klára Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karolína V: děda je z dárku je nadšený

Jan S: Jsem ráda, že to mám

Andrea A: dobré

Amálie H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt