10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 383 Kč
Naše cena: 255 Kč

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Martin Fojt, Nymburk:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Kamarádi mi doporučili 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled líbil a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si jej zakoupil. Chci napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj obrovskou radost.

Eva Mihoková, Horní Kněžeklady:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml užívá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný impuls. Téměř okamžitě jsem si ho objednala a často ho užívám. Večery už opravdu na chatě netrávím, vyrážím se konečně bavit.

Daniela Mudrlová, Ješetice:
Absolutní špička mezi 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s dalšími produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml používám hodně let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při stejné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Magdaléna F: nemá chybu

Julie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sára N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Radim H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

David H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt