10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1763 Kč
Naše cena: 1175 Kč

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Aleš Sunek, Klimkovice:
Doporučil mi ho otec. Prý 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát frontu, proto jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho snadno zaslat až domu. A musím říci, že tedy nelituji.

Lukáš Rovný, Vlastějovice:
Dobrý 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g mají vydařené barvy, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny používání. :D

Jiří Pěcha, Vigantice:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g lepší hodnocení a je o sto korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Tereza O: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Josef H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tomáš L: Celkem jsem spokojený.

Jaroslav H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt