10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Vojtěch Smieško, Světlá Hora:
Povídá se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za normální cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé doručení do kanceláře, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Vojtěch Hlůžek, Třeštice:
Při výběru 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou doručení.

Denis Domas, Údrnice:
Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na jiných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Petr Brumlich, Hradištko:
Nejlepší 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Andrea K: nemá chybu

Markéta M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vít Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikol S: Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eliška K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt