10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Radim Kleibl, Ostřešany:
Když jsem vybíral 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili se ženou tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g a určitě jsme zvolili dobře. Je dobrý, pevný a úplně vyhovuje našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej zase objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

Denisa Ženčáková, Žirov:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a zpracování. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu pořídit za výhodnější cenu jiný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je největší!

Dominika Satýnková, Ratenice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Jakub Páv, Brťov-Jeneč:
Po více jak jednom roce užívání tohoto 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g musím konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Zuzana K: dobré

Jan H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petra B: děda je z dárku je nadšený

Jaroslav R: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt