10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1763 Kč
Naše cena: 1175 Kč

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Linda Faldusová, Odry:
Mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g již 2 roky a stále jsem spokojená

Julie Benčová, Chabeřice:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na špatné eshopy, nejvíce mi vadí i dlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a rychle bez dlouhých zdržení. I když jste 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dáreček. Dobrý shopík.

Julie Paluková, Vstiš:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem objednala na tomto e-shopu. A má spokojenost? Já i mnoho jiných lidí hodnotíme pozitivně nízkou spotřebu, široké spektrum vybavení, tichý chod. Co ale chyběl, byl manuál na používání v rodném jazyce, a některé díly nelze vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím na výbornou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Matouš P: Celkem jsem spokojený.

Jakub : tak jsem to dostala aje to super

Klára F: děda je z dárku je nadšený

Zdeněk P: 110 % spokojenost

Šimon S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt