10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2166 Kč
Naše cena: 1444 Kč

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Pavel Trenz, Oslavice:
Potřeboval jsem určité doplňující informace k 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a všechno mi bylo mile a profesionálně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl milý bonus a navíc model byl za velmi nízkou cenu. Vše probíhalo ihned a stručně a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Dominik Šíla, Semechnice:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g dorazil nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel na základě popisu, měl 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o dáreček, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu komunikace byla bezproblémová. Prodejce to mrzelo a okamžitě mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, bylo poštovné. Internetový obchod upřednostňuje jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky navíc.

Tobiáš Gorniak, Malínky:
Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Adéla Bajglová, Ptenín:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je opravdu dobrý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí mamky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je podobných použití a co to všechno umí. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Jáchym H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristián S: 110 % spokojenost

Štěpán K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie K: já jsem to prostě chtěla

Sabina P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt