10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1970 Kč
Naše cena: 1313 Kč

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Josef Plecháček, Pětihosty:
Rád nakupuji na webu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých obchodech není možné. A proto jsem šťastný, že jsem si 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g zakoupil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z pohodlí domova a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balík, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s jistotou napsat, že jsem zcela spokojen.

Jana Čubanová, Chomýž:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZNAMYM.

Patrik Dohnálek, Bochovice:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tenhle nakupování neskončí zrovna tak. Pro jistotu jsem prodejci několikrát telefonoval, vše kontroloval… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale bylo to opačně. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g mi byl doručen až do domu, důkladně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi perfektně. Dodnes jsem na něm nenašel negativ. V eshopu budu určitě objednávat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Marek S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Pavel M: je to fajné

Tereza H: nemá chybu

Daniel R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Josef : Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt