10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Jakub Kurčík, Horní Slivno:
Činnost této 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Samuel Klištinec, Pohořelice:
10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g mám asi měsíc. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že zkouška dopadne na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba právě naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny funkčnosti uvedené v jeho návodu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností zvolil zcela tu nejvýhodnější.

Sabina Formánková, Rožnov pod Radhoštěm:
Kupuji na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s zbožím, který mi přijde. Vše je kvalitně zabaleno a doručeno v nejkratší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak perfektně slouží. A příjemné jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Laura Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora K: Ideální k osmnáctinám :)

Nikolas V: Přišlo to celkem rychle

Matouš C: funkční výrobek

Daniel : je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt