10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nela Grussmannová, Senička:
Chtěla jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala vhodnou změnu. Když jsem na 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Hana Waclawková, Lutín:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g u sebe a spokojenost, pohoda.

Samuel Eber, Lišnice:
Musím teda říct, že k 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Gabriela Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Andrea H: Ideální k osmnáctinám :)

Julie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon J: tak jsem to dostala aje to super

Hana L: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt