10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Emma Hojgrová, Skorošice:
Stále jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g řekla. Aplikuje ho už pět roků a je zcela spokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají skvělý eshop, na kterém si ho klidně zakoupím.

Johana Machovičová, Volevčice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g splnil moje potřeby, odpověděla bych jednoznačně, že ne. On je docela opakovaně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky patřím.

Magdaléna Šustrová, Grešlové Mýto:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem někdy potkám špatné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba dodání (týden i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože všechno proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. Přestože jste 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dárek. Dobrý obchůdek.

Rozálie Jenková, Plchov:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Simona L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marie S: děda je z dárku je nadšený

Michael B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kamila F: Je to dostatečné?

Barbora R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt