10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 642 Kč
Naše cena: 428 Kč

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Lucie Vrábliková, Mičovice:
Když jsem objevila inzerát na 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l dlouho jsem neváhala a ihned zakoupila. Dodání bylo v blízké době a já jsem začala hned používat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila přítelkyním, moc se jim líbil a budou jej taky objednávat. Mockrát děkuji.

Anna Satková, Kamenice nad Lipou:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás objednala 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na design, ale manžel ocenil také funkčnost. Naprosto skvělý obchod. Manžel si u vás potom objednal obdobný produkt a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte dobré a úžasné zboží.

Zuzana Lilková, Stráž:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, barvu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Daniel Šoun, Mikulůvka:
Přál jsem si udělat radost dceři k narozeninám. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je báječný. Žena byla překvapená. Navíc jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 83 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Samuel H: 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela R: nemá chybu

Alena Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petr P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt