10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 707 Kč
Naše cena: 471 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Aneta Vrtalová, Traplice:
Dobrý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, díky kterému zvládám své denní povinnosti zcela s přehledem. Luxusní, šikovný, ale také i nejnovější a trendy. V e-shopu je prodáván v několika druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější lidi. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je také i báječným dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Aleš Schreib, Zárubice:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný návod k použití a především model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Radek Bělohoubek, Hvozdnice:
Kvalitní a cenově přiměřený 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený kvalitou. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Zuzana Möllerová, Plešnice:
Připravovala jsem se na hory a 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, příjemný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nikol J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jakub Š: je to fajné

Matouš B: Přišlo to celkem rychle

Eliška H: Ideální k osmnáctinám :)

Samuel V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt