10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 707 Kč
Naše cena: 471 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Aneta Vrtalová, Traplice:
Dobrý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, díky kterému zvládám své každodenní starosti naprosto s přehledem. Pohodlný, šikovný, ale zároveň i nejnovější a cool. V obchodu je nabízen v mnoha druzích, které uspokojí i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je také i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Aleš Schreib, Zárubice:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po rozbalení zásilky. Moderní vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Radek Bělohoubek, Hvozdnice:
Perfektní a cenově přiměřený 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený kvalitou. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Zuzana Möllerová, Plešnice:
Připravovala jsem se na víkend a 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, skladný, pohodlný. Zvládne i silnější zátěž, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Vanesa C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniel F: 110 % spokojenost

Jiří O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk D: funkční výrobek

Simona P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt