10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nikolas Gaube, Lužnice:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l doporučovat dalším, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

Eva Pauchová, Vysoká Libyně:
Když už zde 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l recenzujete, já se musím přidat. Objednala jsem si ho nejprve náhodou. Chtěla jsem si pořídit jiné zboží, ale nebylo to na skladě, tak jsem hledala alternativu. A poměrně náhodou jsem objevila tento produkt. No a od té chvíle nepoužívám jinou alternativu. Tohle je prostě top kvalita za příjemnou cenu, rychlá doprava a opravdu příjemný přístup prodejce. Co víc si přát?

Pavel Kročák, Podbořany:
Objednal jsme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pro kamaráda jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po dvou dnech opět viděli, hrozně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k počítači a už ho mám taky.

Vít Hodouš, Bezděkov:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Nikol Kocifajová, Klokočov:
Protože jsem žena, tak se pokaždé koukám na několik aspektů, co může nejen 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, ale i eshop poskytnout. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, design zboží a zásadní je pro mne komunikace. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v pořádku, balení bylo v klidu, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do tří dnů. Opravdu můžu jen doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nikola R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš P: funkční výrobek

Tereza M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub H: je to fajné

David B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt