10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Štěpán Markuzzi, Drhovle:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující produkt. Po dohodě s prodavačem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodejce zjistit skutečný tvar produktu a vyzkoušet funkčnost 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Velice pohodlný a spolehlivý pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Jaroslav Křemenák, Koberovy:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si osladil život. Přátelé mi poradili 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled zamlouval a je cenově dostupný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

Jáchym Kaštovský, Dolní Kounice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Jan Cipro, Husinec:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je prostě jedinečný! Po revoluci jsem se několik let pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné najít hodně výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Asii a cenově je snad levnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Karel K: 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela P: děda je z dárku je nadšený

Radim M: Přišlo to celkem rychle

Eliška S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt