10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Šárka Jačová, Rochlov:
Mám 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l již 6 měsíců a pořád jsem nadšená

David Wachtarczyk, Pamětice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l považovali na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně hovoří. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Amálie Hakrová, Hořice:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví neurčitá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 1 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve moderním designu, jako dárek vhodné. Za rozumný peníz solidní 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

Vojtěch Holinger, Kolaje:
Jestli vám už jde hlava kolem z televizních reklam a přesvědčování, jak je ten který produkt zaručeně bezkonkurenční, jednejte jako já. Využijte namísto zavádějících marketingových tvrzení raději reálné zkušenosti zájemců, kteří si produkt skutečně vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně napsat, že 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Radek K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petr L: 110 % spokojenost

Nikolas B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Filip K: funkční výrobek

Laura K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt