10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Šárka Jačová, Rochlov:
Mám 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l již 1 rok a pořád jsem nadšená

David Wachtarczyk, Pamětice:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l považovali na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l objednal a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Amálie Hakrová, Hořice:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 5 sekund se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve moderním designu, jako dárek doporučuji. Za nízký peníz solidní 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Vojtěch Holinger, Kolaje:
Pokud vám už jde hlava kolem z agresivních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně top, zachovejte se jako já. Použijte namísto zavádějících marketingových frází raději opravdové názory zájemců, kteří si přístroj opravdu otestovali. Já tak můžu skutečněobjektivně napsat, že 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Václav V: je to fajné

Patrik V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Štěpán H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza Z: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominik F: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt