10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 432 Kč
Naše cena: 288 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Kamila Hubíková, Dobrá Voda:
Co dalšího chtít, než jenom luxusní 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji ostatním. Každodenní používání je doslova radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Marek Hněvsa, Lodín:
Měl jsem obavy z používání 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, které se předvedly jako zbytečné. Díky jednoduchému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu každému klidně doporučit. Práce s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l byla pro mě úlevou a srandou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Reklama na 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l mluví úplnou pravdu.

Vanesa Rychtářová, Malá Vrbka:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si objednala hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho našla pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že chlapovi se bude líbit. No a bylo to tak. Chlap mě okamžitě pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi velmi dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla spokojená .

Barbora Lounková, Radňovice:
Na eshopu jsem dohledala 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, která jsem delší čas sháněla. Přehlednost zboží a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila smska, že odpoledne mi bude doručen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Matouš Kavický, Rousínov:
Jsem opět zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Očekávaná zpracování produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru barevné varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Adéla T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alžběta H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alena P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Oliver Š: je to fajné

Magdaléna M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt