10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Petra Kotěšovcová, Maršov u Úpice:
Strýc spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, barevnost který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Sára Salabová, Ludvíkov:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho v ložnici už tři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u ostatních výrobků které mě bohužel zklamaly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem určitě udělal dobře.

Gabriela Pacáková, Letovice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Kristián Hančin, Podbořany:
V rámci volného času jsem promrhal spoustu hodin hledáním informací a srovnáváním jednotlivých vlastností. Z mého srovnání mi 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vyšel jako nejlepší, proto volba padla zrovna na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po vyzkoušení produktu. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l se může pochlubit skvělým výkonem a nadprůměrným zpracováním. Pakliže chcete spolehlivého parťáka, 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l je ideálním kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Patrik J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jáchym P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Dominika Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt