10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Richard Vodárek, Sedlčany:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l měli na hloupost. Pak jsem ale v dílně slyšel kolegy, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l objednal a hned třetí den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Dominik Odložilík, Ohrobec:
10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nepořizoval, a byl jsem proto trošičku jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném krámě, navíc jsem jej objednal klidně u tabletu. Skvělá služba.

Andrea Ryšlinková, Úpohlavy:
10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Zdeněk P: Jsem ráda, že to mám

Petra L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Josef Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Pavel W: funkční výrobek

Vanesa B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt