10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

František Viola, Mořinka:
Potřeboval jsem pořídit 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček zaslali obratem. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Viktorie Répalová, Bukovany:
Toužila jsem se rozhodnout, který 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l objednat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji perfektní komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako pravidelná zákaznice získala. Objednávám u vás často a budu i nadále. Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l je ale naprosto perfektní.

Amálie Kittlerová, Lubná:
Skvělý 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l, díky kterému stíhám své denní povinnosti naprosto s klidem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je prodáván v mnoha barvách, které obšťastní i ty nejnáročnější lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l je také i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro štěstí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Jaroslav O: 110 % spokojenost

Kamila : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana H: Ideální k osmnáctinám :)

Klára H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt