10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Johana Mikšíčková, Netvořice:
Lehce skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento model k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a nemají konzultace,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své přání....

Nikol Khýnová, Kladruby:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Šimon Rolenc, Provodov-Šonov:
Po více než jednom roce testování tohoto 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l chci říci, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, ideální a velice výkonný. Již při nákupu jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i zabudování. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Jana M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Radim D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Patrik G: 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika B: dobré

Vanesa K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt