10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 647 Kč
Naše cena: 431 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové jáhlové křupky, dochucené rozmarýnem a mořskou solí, lahodné chuti a prvotřídní kvality, původem z rakouského zemědělství, představují jedinečnou, křupavou, jáhlovou pochoutku s nádechem čerstvého rozmarýnu, která se báječně hodí nejen pro celialiky na každou dobrou oslavu či jako malá svačinka nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Jáhly* (61,8%), kukuřičná krupice, mořská sůl, rozmarýn* (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1415 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0.7 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Jonáš Jerling, Dolní Bezděkov:
Za tuto perfektní cenu zcela dostačující produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Velice šikovný a stabilní pomocník pro garáž i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Oliver Talafa, Židněves:
Není hodně takových kousků jako právě 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době rozhodně není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Vanesa Pletková, Dobromilice:
10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

Matyáš Belžík, Drásov:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Dobře drží, rukojeť je padnoucí do ruky. S 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na dílenské práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Michaela P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matyáš Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marek B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt