10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 647 Kč
Naše cena: 431 Kč

Jedinečné bezlepkové jáhlové křupky, dochucené rozmarýnem a mořskou solí, lahodné chuti a prvotřídní kvality, původem z rakouského zemědělství, představují jedinečnou, křupavou, jáhlovou pochoutku s nádechem čerstvého rozmarýnu, která se báječně hodí nejen pro celialiky na každou dobrou oslavu či jako malá svačinka nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Jáhly* (61,8%), kukuřičná krupice, mořská sůl, rozmarýn* (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1415 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0.7 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Kristián Kotůlek, Krhov:
Při výběru 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou dodání.

Dominika Kočárová, Červená Řečice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g, který naprosto předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru především na vzhled, ale manža ocenil taky užitečnost. Naprosto skvělý eshop. Přítel si u vás poté objednal podobný výrobek a také si jej moc chválil, a že on to tak často nedělá. Takže opravdu máte dobré a úžasné zboží.

Tadeáš Plochý, Jílové:
Vyhledal jsem si tento výrobek na tomto e-shopu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně zcela rád, že 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g funguje tak jak má. Jak se říká, šlape jako japonské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Kateřina E: děda je z dárku je nadšený

Matouš D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aleš M: je to fajné

Dominika P: nemá chybu

Vanesa P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt