10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 588 Kč
Naše cena: 392 Kč

Jedinečné bezlepkové jáhlové křupky, dochucené rozmarýnem a mořskou solí, lahodné chuti a prvotřídní kvality, původem z rakouského zemědělství, představují jedinečnou, křupavou, jáhlovou pochoutku s nádechem čerstvého rozmarýnu, která se báječně hodí nejen pro celialiky na každou dobrou oslavu či jako malá svačinka nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Jáhly* (61,8%), kukuřičná krupice, mořská sůl, rozmarýn* (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1415 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0.7 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Nela Kittlerová, Neuměř:
nějaký čas jsem nenašla najít skoro podobný 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci vždy to nejskvělejší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je hodně jednoduchý a nabídka k tomu je pestrá. Našla jsem téměř to, co jsem hledala za nízkou cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

Ondřej Lasek, Dubňany:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, oslovil mně váš 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než včera.

Lukáš Kadeřávek, Loučim:
Rád nakupuji na webu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g pořídil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balíček, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem nejvíc spokojen.

Sofie Kuštová, Žernovník:
Tento 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší jistotu, jasný manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného prodeje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Radek M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Miroslav V: funkční výrobek

Martin V: Jsem ráda, že to mám

Vanesa M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška : Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rosenfellner Bio Jáhlové křupky s rozmarýnem, 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt