10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč

Jedinečná bezlepková kukuřičná vřetena Tricolore barevná, připravené z celozrnné kukuřičné mouky, bramborových lupínků, a sušeného prášku z paprik a špenátu, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti a pestrých barev, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální, pestrobarevná, bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*, paprikový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 82.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 1.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 4.4 g, Sůl: 0.45 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Anežka Kamberská, Hradečno:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Sára Bailová, Polomí:
Nestává se mi často, že bych nějaký 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g na okamžitě pochválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže děvčata nebojte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zdarma.

Vanesa Trinerová, Klenovice:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Skvělé a férové jednání a hlavně dárek došel včas, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

Gabriela Žůrová, Velké Březno:
Tento 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g jsem hledala holce a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Oslovila jsem pár obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po čtrnácti dnech zkoušení jsme dostatečně rádi, že jsme u vás objednali ještě jednu 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g. Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Klára Vetenglová, Uhlířská Lhota:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej pořídím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, děda byl z dárku nadšen a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Valerie P: Je to dostatečné?

Zuzana H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana P: dobré

Jáchym M: Celkem jsem spokojený.

Daniela Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičná vřetena barevná, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt