10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč

Jedinečné bezlepkové kukuřičné nudle Tagliatelle, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Miroslav Pozdníček, Hrdlív:
Už jsem se párkrát nechal nachytat šmejdy, takže jsem měl strach, jestli další nakupování nedopadne stejně. Raději jsem prodejci párkrát volal, všechno srovnával… Přiznávám, nebyl jsem si jistý, jestli jsem korunky nevyhodil zbytečně. Ale nevyhodil. 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g mi doručili až před práh, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi bravurně. Dodnes jsem na výrobku neshledal vadu. U prodejce budu určitě nakupovat často.

Richard Kyzlík, Kardašova Řečice:
Na doporučení kolegů v sportovním klubu jsem minulý týden objednal 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g, protože již delší dobu něco podobného sháním. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla dobrá. Splnil mé očekávání, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat našim známým a přátelům.

Viktor Mojžiš, Lipník nad Bečvou:
10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g jsem si zakoupil hlavně proto, že byl levný. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím vždy ubezpečit, jaká je cena, takže cenovka byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitně zpracovaná, šikovná věc. Za málo peněz perfektní vlastnosti, jak se říká. Příteli, který mě o něm informoval, jsem pak za odměnu koupil láhev rumu, protože mi svým tipem udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Tereza Kerlová, Bruzovice:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g objednat. Nabídka ve vašem e-shopu je velmi pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem spokojená. Oceňuji chytrou komunikaci, okamžité jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako pravidelná nakupující získala. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g je ale úplně perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Kateřina K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Samuel S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jakub : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné nudle Tagliatelle, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt