10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1212 Kč
Naše cena: 808 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné špagety, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Rozálie Mandousová, Čehovice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné výrobky.

Sabina Freiwaldová, Damníkov:
Jako žena vnímám hlavně vzhled, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g přednost. A hodilo se, jelikož jsem více než spokojena. Dennodenní používání se zatím nijak neprojevilo, jednoduše jde jasně o testovanou věc. Pokud také zvažujete objednání, určitě nebudete chybovat. Hezky mě překvapilo jednání eshopu – jasně na výši.

Markéta Hamralová, Svinařov:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kámoška mě doslova přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g dorazil. Užívám ho už třetí měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Daniela Kuclerová, Kunratice u Cvikova:
10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g mohu klidně poradit všem svým kamarádům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem dobře chutná, ale je i hodně skvěle cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho mohla užívat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a děti. Široké spektrum chutí vyhovuje každému z rodiny. Dokonce jsem byla pochválená za svou šikovnost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Michaela D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristián K: 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michal J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela S: Tento 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt