10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1103 Kč
Naše cena: 735 Kč

Jedinečné bezlepkové kukuřičné špagety, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Viktorie Kedrštová, Dobřichov:
Zpočátku jsem k 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g neměla zájem, ale po několika týdnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, materiál, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i přátel. 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Jakub Lodinský, Hradištko:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g, který jsem hledal. Proto jsem zakoupil, jelikož se mi líbil vzhled obchodu, na kterých bylo ihned vidět, co zákazník kupuje. Doručení produktu bylo okamžité, rychlé a bezchybné, takže jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem obchodu jsem hodně spokojen a výrobek je opravdu top. Můžu jen doporučit komukoliv.

Šárka Polesná, Uherčice:
10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsem si pořídila hlavně kvůli muži. Přestože jsem si ho objednala pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži se bude zamlouvat. No a nepletla jsem se. Manžel mě hned blahořečil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje opravdu dobře a manžel si je jistý v tom, co mi má kupovat, abych byla spokojená .

Šárka Sváková, Hvozdná:
Na tomto 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně brožura je celkem čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Emma K: nemá chybu

Šárka T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristián K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jakub : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt