10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1212 Kč
Naše cena: 808 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné špagety, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Rozálie Mandousová, Čehovice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Sabina Freiwaldová, Damníkov:
Jako dáma cítím nejvíce vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g přednost. A hodilo se, jelikož jsem více než ráda. Dennodenní užívání se zatím nijak neukázalo, jednoduše jde jasně o kvalitní věc. Jestli také přemýšlíte o koupi, určitě nebudete chybovat. Mile mě oslovilo jednání eshopu – opravdu na úrovni.

Markéta Hamralová, Svinařov:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když samozřejmě vím, že je to často levnější a je zboží, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsem přemýšlela už docela dlouho. A kolegyně v práci mě vysloveně přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g dorazil. Používám ho už třetí měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Daniela Kuclerová, Kunratice u Cvikova:
10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g mohu vřele poradit všem svým přátelům a známým. I já jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i hodně dobře cenově příznivý a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla užívat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a děti. Široké spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Dokonce jsem byla pochválená za mou chytrost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Jan T: tak jsem to dostala aje to super

Daniela R: děda je z dárku je nadšený

Natálie O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zuzana R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Oliver F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt