10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1212 Kč
Naše cena: 808 Kč

Jedinečné bezlepkové kukuřičné špagety, připravené z celozrnné kukuřičné mouky a bramborových lupínků, prvotřídní kvality a výjimečné celozrnné chuti, představují originální těstovinovou pochoutku netradiční kukuřičné chuti, ideální nejen pro celialiky, ale do každé zdravé kuchyně jako originální bezlepková příloha k rozličným zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kukuřičná celozrnná mouka* (96%), bramborové lupínky*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.5 g, Bílkoviny: 4.3 g, Sůl: 0.45 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Zdeněk Hosa, Loket:
Stále MEGA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g, ale vše zatím stále denně funguje.

Richard Bezunk, Liteň:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g hraje také malost i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Michael Bartošek, Vrdy:
10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g je prostě jedinečný! Po revoluci jsem se několik let pohyboval po Asii jako obchoďák a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je dokonce levnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Karel Čerňanský, Rohatec:
S 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a velmi lehkou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly objednat si několik balení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g, abych nemusel opět za měsíc nakupovat. I žena byla spokojena a jistě se k tomuto 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g zase vrátíme.

František Kliš, Javorek:
S ohledem na to, že mi 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g vypověděl službu, musel jsem zakoupit si nový. Rozdíl mezi kamenným a eshopem byl jak v ceně, tak dopravě a v neposlední řadě ve službách. Navzdory tomu, že mi je milejší osobní setkání a možnost si 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g prohlédnout, pro jednou jsem zvolil službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nelituji a tuto firmu si vážím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Matěj M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Natálie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petra Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián P: je to fajné

Kamila M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Schnitzer Bio Kukuřičné špagety, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt