10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1409 Kč
Naše cena: 939 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Michael Pruša, Klopina:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

David Fukal, Drahlín:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

František Paszek, Třebčice:
Tenhle 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsem předtím zahlédl v televizi. Předtím mě však neoslovil, považoval jsem ho za až moc přeceňovaný. Ale následně jsem hovořil s kolegy z práce, kteří si to zakoupili. Nedali na něj dopustit, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g opravdu nepřeháněla. Kvalita, ryhlé doručení, dlouhá životnost, zkrátka jediným slovem bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Amálie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Pavel Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jiří H: funkční výrobek

Rozálie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt