10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1409 Kč
Naše cena: 939 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Štěpán Holeš, Vrčeň:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to jasně platí i pro 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za normální cenu, příjemná komunikace s prodejcem, okamžité doručení do domu, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

František Fillo, Soběslavice:
Mít vlastní 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g je prostě skvělé. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

Filip Červinský, Veltěže:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých shopech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g zakoupil právě u vás. Vše bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balík, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou napsat, že jsem zcela spokojen.

Zuzana Vyvážilová, Litomyšl:
U této společnosti objednávám docela často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že u nás není široká nabídka po těchto 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g, jinou firmu již nepotřebuji. Jejich nevýhodou je jen doba doručení a další druhotné výdaje jakož jsou: obalové materiály, cena dopravy. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Antonín B: tak jsem to dostala aje to super

Emma M: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš P: 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt