10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1409 Kč
Naše cena: 939 Kč

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Michal Lengál, Pitín:
Při výběru 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou zaslání.

Jakub Chyška, Zvoleněves:
Každému bych doporučil, aby se drželi údajů v popisu 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v více případech pocházet z špatného používání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho rady nedal a  10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g objednal. Mám ho už čtvrtý týden a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Aneta Sedloňová, Bystřice pod Hostýnem:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo sehnat, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Sofie Brecherová, Třebosice:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S nákupem jsem teda moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by celkově problémový (špatná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost prodejce. Nejprve jsem se na 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g dotazovala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také výborný výrobek, který mohu všem doporučit.

Ema Hrmová, Pec:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ne. On je celkem několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří ještě přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Samuel : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jáchym S: 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Natálie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Andrea F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matěj O: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt