10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1409 Kč
Naše cena: 939 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Michael Pruša, Klopina:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

David Fukal, Drahlín:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

František Paszek, Třebčice:
Tento 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsem napoprvé zahlédl v novinách. Tehdy mě však nezaujal, jevil se jako zbytečně přechválený. Avšak následně jsem se bavil s kamarády z fotbalu, kteří si to pořídili. Hýřili superlativy, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Musím říct, že reklama na 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g vůbec nelhala. Kvalita, rychlost doručení, odolnost, zkrátka jedním slovem spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Šárka M: nemá chybu

Klára P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radek B: 110 % spokojenost

Daniela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt