10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Alžběta Vládková, Lysá nad Labem:
Dobrý 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg, díky kterému zvládám své každodenní starosti naprosto s přehledem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i moderní a cool. V e-shopu je prodáván v několika barvách, které uspokojí i ty nejnáročnější lidi. Velkým kladem je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg je také i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Zdeněk Ostrý, Křenov:
10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Tadeáš Branich, Ostrovačice:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Ema Grošová, Hanušovice:
Tento 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg je opravdu skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to dala, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si to objednala. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Nikolas Padalík, Olšany:
Měl jsem obavy z nového 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg, které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí srozumitelnému návodu jsem zvládl vše snadno a v celkové zábavě. Mohu komukoliv klidně doporučit. Práce s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg byla pro mě hračkou a srandou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg mluví úplnou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Roman K: 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jaroslav B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jana K: Tento 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta : Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt