10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1220 Kč
Naše cena: 813 Kč

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

František Děckuláček, Brtnice:
Jak jsem spokojený s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Martin Zapletalík, Statenice:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně dobře, protože se denně potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomto směru mi 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

Tereza Lendlerová, Kopřivnice:
Mým hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Jsem schopna vybírat i mnoho dní. Porovnávám možnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hodně se ptám prodejce. Na tenhle 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jsem našla mnoho pozitivních recenzí, ale pro sichr jsem ještě párkrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě spokojených majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

Denis Šteidl, Žacléř:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl koupit dražší 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Soused si pořídil právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Klára C: já jsem to prostě chtěla

Karolína H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Oliver G: Celkem jsem spokojený.

Patrik K: 110 % spokojenost

Radim M: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt