10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Denisa Mydlilová, Velešín:
Samozřejmě jsem nejdříve byla jako většina velmi nedůvěřivá. Nastudovala jsem ale spoustu kladných doporučení a dala jsem se také nalákat k otestování 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. A znamenitě jsem se rozhodla. Nyní se ke spokojeným ohlasům totiž rozhodně musím přidat. Jestli teď s objednávkou váháte, tak neotálejte a 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg si dopřejte. Budete spokojení, 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg patří ve své kategorii k absolutní špičce.

Richard Imrišek, Velké Popovice:
Šušká se, že dobré zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za normální cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité dodání do postele, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Filip Typolt, Vysoké Studnice:
Dopředu bych řekl, že jsem šetřivý typ, občas možná až moc. Čili než si něco pořídím, důkladně si vše zkontroluji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg pečlivě vyhledal online a přečetl si recenze. Byl jsem překvapen, že byly všechny příznivé. Velmi mě to znervóznilo, ovšem pak jsem si 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg stejně koupil. No a nemůžu jinak, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to opravdu velmi správný koupě.

Martin Limberg, Nový Bor:
Pokud toužíte po barevných 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Lucie T: já jsem to prostě chtěla

Samuel G: Jsem ráda, že to mám

Viktor B: tak jsem to dostala aje to super

Daniel G: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petr B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt