10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky malé z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Karolína Prantnerová, Třebívlice:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Matouš Kamenář, Jasenná:
10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg kurýr přivezl bez kazu a bez prodlevy. Bohužel dle popisu, měl 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a dodatečně mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je výběr dopravců. Eshop preferuje jedinou společnost, která si účtuje balné. Další korunky k ceně zboží.

Antonín Vejs, Křoví:
Když jsem váš 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg uviděl, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Jana Kyslíková, Borotín:
Nejdříve mne zaujala jasnost a přehlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg a super zabalení zboží, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Zuzana P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tereza R: dobré

Petra H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Martin K: 110 % spokojenost

Matyáš B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné malé, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt