10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1220 Kč
Naše cena: 813 Kč

Ovesné vločky velké z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Jaroslav Cincibuch, Vodňany:
Tenhle 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg jsem nejdřív spatřil v reklamě. Tehdy mě moc neoslovil, považoval jsem ho za zbytečně přechválený. Ovšem poté jsem měl řeč s přáteli, kteří si výrovek koupili. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Myslím, že reklama na 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg byla pravdivá. Materiály, ryhlé doručení, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem spokojenost.

Eliška Johánková, Zbilidy:
Měsíce hledám ideální produkt, který se mnou zvládne držet tempo za každých okolností a zaručeně mě nezradí. Již tomu tak není. Pořád jsem nebyla spokojená. Až do chvíle, než jsem na webu objevila 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Takže konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co chci.

Oliver Chvál, Stará Paka:
Ve své práci hledám vypadat celkem dobře, protože se denně vídám s klienty. Mým cílem je udělat dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomto směru mi 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský díl. Jsem spokojený jako už dlouho nebyl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Laura K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aleš S: 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michal L: Přišlo to celkem rychle

Matěj H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt