10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky velké z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Kryštof Staffa, Karlštejn:
Dobrý eshop. Oceňuji především to, že 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg vypadá už na dotek kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním uživatelům. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a jinému nepěknému zacházení. Za mě jasně přímá volba.

Tereza Dolná, Ladná:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen mým přátelům a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Štěpán Sítař, Bílý Potok:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s úmysle jednoduchého každodenního užívání. Ve prospěch 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg hraje také objem i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Sára Z: já jsem to prostě chtěla

Ondřej B: tak jsem to dostala aje to super

Jana P: dobré

Sára R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jana V: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt