10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Matouš Mityska, Hradce:
Stoprocentně to znáte, blíží se několikáté výročí a nevíte si rady s tím, čím potěšit ženu. Já jsem se bavil s přáteli v hospodě, protože jsem byl úplně bez kreativity, a ti mi doporučili, ať vsadím na 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Že se mi jejich nápad docela líbil, tak jsem ho na druhý den koupil. Co vám budu říkat, moje nejdražší byla totálně u vytržení, chválila mě, jak má perfektního muže a ten den jsme si nebývale užili.

Michal Myška, Sudovo Hlavno:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic neobjednával, a byl jsem proto velmi moc opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej získal klidně u tabletu. Skvělá služba.

Hana Lepová, Staré Místo:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla opravdu milá a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Aneta D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Filip K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Antonín K: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Antonín L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt