10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 789 Kč
Naše cena: 526 Kč

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Michal Schröter, Choltice:
Já si vždy takové zboží nepořizuji, tohle dělá to má žena. Ale 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l byl výjimkou, zboží jsem uviděl na billboardu a hned jsem měl jistotu, že ho chci. Tudíž jsem si udělal trošku radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně užitečná věcička a nechci domýšlet, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l bych si již nedovedl svoje fungování představit.

Sabina Lipertová, Domašov u Šternberka:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost doručení zakoupeného 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

Šárka Hanischová, Petráveč:
Našla jsem si u vás 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Vanesa Z: Je to dostatečné?

Matyáš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Aleš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jaroslav S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt