10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 806 Kč
Naše cena: 537 Kč

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

František Kružica, Suchovršice:
Opravdu perfektní dotykový 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A zážitky jsou téměř vždy podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání počasí

Barbora Josieková, Předklášteří:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před měsícem jsem u vás zakoupila 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manža ocenil taky funkčnost. Zcela skvělý obchod. Manža si u vás potom zakoupil podobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Petra Zoderová, Bubovice:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po použití 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Matyáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian K: 110 % spokojenost

Natálie B: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Miroslav T: funkční výrobek

Veronika L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt