10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 887 Kč
Naše cena: 591 Kč

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Rozálie Mahlerová, Hromnice:
Daný 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem si zakoupila na základě nízké ceny a z důvodu, že byl dostupný. Byla jsem na nervy, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš dobré. Zásadním problémem byl termín doručení. Bohužel se tak stalo. Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem chtěla mít doma velmi brzy, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

Nikola Křikavová, Malá Bystřice:
Na tady tom 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l se mi líbí široká škála různého nastavení, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli opravdu všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou dobře skryté. Nicméně manuál je celkem čitelný.

Petra Sámelová, Jizerní Vtelno:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Martin Tomíček, Všehrdy:
Chci vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Markéta Baliharová, Brod nad Dyjí:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená ženská, která bude ostatním pouze na obtíž. Když jsem zjistila, že existuje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, který mi opravdu může pomoci, nečekala jsem. Teď můžu bez strachu napsat, že jsem to opět já. Zvládám v klidu vše co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá šťastnou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Natálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zdeněk K: tak jsem to dostala aje to super

Jáchym U: Přišlo to celkem rychle

Vanesa R: Je to dostatečné?

Michaela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt