10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 986 Kč
Naše cena: 657 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nikola Brhláčová, Miletín:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Schválně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako vždy budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo pokušení ho otestovat. Neubránila jsem se 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o můj kladný komentář.

Nela Jehličková, Slezské Rudoltice:
Stejně jako každá dáma, která zároveň manželkou i matkou, také pro mě je prioritou vitalita partnera a dětí. Jak to udělat, aby jim nescházelo to podstatné a současně se trefit do rozmanitých chutí manžela i dětiček? Je to nelehký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je však snazší, než by se mohlo zdát. A usnadnil mi to 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. S jeho pomocí mám garantováno, že o mou rodinu je náležitě postaráno.

David Luka, Hromnice:
Stoprocentně tu situaci znáte, blíží se nevšední událost a netušíte, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s partou v hospůdce, protože jsem byl totálně bez nápadů, a přátelé mi poradili, ať zkusím 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Že se mi jejich nápad opravdu zamlouval, tudíž jsem ho opravdu zakoupil. Co vám budu psát, moje drahá byla totálně nadšená, pěla ódy, jak si našla si vybrala perfektního muže a ten den jsme si skutečně užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Dominika O: Ideální k osmnáctinám :)

Kamila Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma S: já jsem to prostě chtěla

Matyáš S: Celkem jsem spokojený.

Michael M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt