10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 986 Kč
Naše cena: 657 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nikola Brhláčová, Miletín:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o můj kladný komentář.

Nela Jehličková, Slezské Rudoltice:
Stejně jako každá žena, která je zároveň partnerkou i maminkou, i já řeším zdraví nejbližších. Jakým způsobem se zařídit, aby mým nejbližším nic nescházelo a současně potěšit chuťové pohárky muže i dětí? Jedná se o nelehký a důležitý úkol. Jeho splnění je však jednodušší, než by se mohlo zdát. A jedná se o 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mé blízké je dokonale postaráno.

David Luka, Hromnice:
Zaručeně to znáte, nadchází nevšední událost a nemáte ponětí, co dát partnerce. Já jsem se radil s přáteli v hospodě, protože jsem byl zcela v koncích s nápady, a ostatní mi doporučili, ať vsadím na 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Že se mi jejich nápad velmi líbil, tak jsem ho opravdu zakoupil. Co vám budu povídat, moje drahá byla naprosto nadšená, neustále omílala dokola, jak si našla si vybrala bezchybného chlapa a večer jsme si opravdu užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Adéla O: nemá chybu

Sabina K: dobré

Jonáš W: Celkem jsem spokojený.

Antonín P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt