10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 986 Kč
Naše cena: 657 Kč

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Roman Štefela, Svésedlice:
Dávám hlavně přednost praktické stránce a nepotrpím si na design. Důležité pro mě je, aby mi 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l roky a bez problémů sloužil. Což tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l skutečně zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím vřele doporučit. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l s vámi bez debat absolvuje i cestu k moři. Jen si dejte pozor, aby na něj nenadávala vaše manželka či přítelkyně.

Vojtěch Klauz, Postřelmůvek:
Jestli hledáte vyvážený poměr ceny a užitku, bude pro vás 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l nejlepším řešením. Hanbu si navíc neutrhne dokonce ani před nejnáročnějšími nakupujícími. Pro nakupující, kteří pořád váhají s objednáním, je 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l na první kontakt se s těmito výrobky perfektní. Jednoduše se s ním pracuje, zároveň ovšem stoprocentně plní svou funkci a snese srovnání i s výrazně dražšími produkty.

Klára Labaštová, Mikulov:
Totální špička mezi 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi lehké použití spolu s dalšími kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l používám drahně let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při konstantní teplotě.

Petra Novotná, Malé Žernoseky:
Ze začátku jsem s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nefungoval mi. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem tak asi po třech dnech vrátila a během čtyř dnů mi přišly peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala doporučit od odborníků a udělala jsem skvěle. Používáme ho skoro celá rodina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec pěkně skončilo a moje špatná zkušenost se proměnila v skvělou. Kladně taky hodnotím služby obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Denis G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anežka R: dobré

Sofie C: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ondřej B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vojtěch L: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt