10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 896 Kč
Naše cena: 597 Kč

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Josef Laušman, Nový Přerov:
Než jsem si objednal 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l, tak jsem kontaktoval prodejce jestli skutečně mají 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale bez důvodu, dva dny poté mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost dopravy a dobrá cena.

David Englich, Brodce:
Pokud máte bolesti hlavy z agresivních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek úplně bezkonkurenční, jednejte jako já. Použijte namísto zavádějících reklamních frází raději skutečné hodnocení zájemců, kteří si to na vlastní kůži vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně říct, že 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

Gabriela Leichtová, Bystřice pod Lopeníkem:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Jiří Broda, Čkyně:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l splnil moje očekávání a užívám ho pravidelně. Už jsem takto zkoušel tři nebo šest konkurenční kusy, ale nyní vím, že budu vždy u 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nemám jakýkoliv domněnku se poohlížet po podobném výrobku. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l si na moji recenzi pořídilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Adéla H: nemá chybu

Daniela S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matěj H: Jsem ráda, že to mám

Marek : Přišlo to celkem rychle

Jiří K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt