10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Michael Zeis, Veřovice:
Musím teda říct, že k 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Antonín Deňo, Vlastec:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl leták, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes internet nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Eva Hanichová, Ludmírov:
S 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem hodně spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Barbora K: nemá chybu

Eliška Š: já jsem to prostě chtěla

Matyáš P: 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristýna H: dobré

Natálie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt