10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Karolína Piškytlová, Stráž nad Nežárkou:
Často jsem si říkala, jak to moje kamarádka dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l pověděla. Užívá ho už pět let a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají perfektní obchod, na kterém si ho pohodlně objednám.

Matěj Friedl, Rouchovany:
Chtěl jsem pořídit dobrý 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l do práce, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás rodině.

Sabina Wiedermannová, Sulíkov:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Petra Logajová, Zadní Chodov:
10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem celkem zaskočená. Takové dárky si běžně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jenom jsem 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než udělal radost.

Filip Věrný, Zahrádka:
10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem koupil po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to ani trochu nezklamalo.  S 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem moc spokojený a určitě bych ho poradil i dalším nakupujícím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Andrea V: Ideální k osmnáctinám :)

Sabina T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jáchym F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt