10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 912 Kč
Naše cena: 608 Kč

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Sebastian Kokrment, Hlavňovice:
Daný 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem napoprvé viděl na billboardu. Tehdy mě moc nezaujal, připadal mi příliš přeceňovaný. Avšak pak jsem se bavil s kolegy z práce, kteří si to zakoupili. Chválili ho, nabádali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Myslím, že reklama na 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l byla pravdivá. Materiály, blesková doprava, dlouhá životnost, prostě jediným slovem spokojenost.

Alena Kudrličková, Rudíkov:
10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat další.

Petra Makrlíková, Ponětovice:
Ovšem, že jsem zpočátku byla jako většina mírně skeptická. Nastudovala jsem však množství pozitivních recenzí a dala jsem se také zlákat k pořízení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. A dobře jsem učinila. Nyní se k pozitivním názorům totiž rozhodně musím připojit. Pokud teď s vyzkoušením váháte, tak neotálejte a 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l si objednejte. Nezklame vás, 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l patří ve své kategorii k nejlepším výrobkům.

Simona Havlisová, Třebelovice:
Daný 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l u této firmy bych se rozhodně nebála znovu objednat. Cením si možnosti definování individuálních poznatků a kromě toho pořízení jiných variant. Kvalita, cena, manuál úplně bez chyby, jen mě mírně nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za týden, nedorazil. A elektronický obchod zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s dodatkem, že oni ho odeslali dle domluvy, ihned. Docela škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Dominik M: 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon S: 110 % spokojenost

Andrea J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt