10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 770 Kč
Naše cena: 513 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní veganská tabulka mléčné čokolády z nejkvalitnějšího kakaa ve směsi s jedinečným sušeným rýžovým mlékem a mletými lískovými oříšky představuje díky svému výjimečnému složení a lahodné lískooříškové mléčné chuti jedinečné potěšení nejen pro všechny vegany, ale jako zdravější alternativa jistě potěší i všechny milovníky klasických mléčných čokolád. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžové sušené mléko* (15%), lískové oříšky-hmota*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 40% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2383 kJ (572 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56.1 g, (z toho cukr: 45.2 g), Tuky: 36.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Miroslav Vejdělek, Brandov:
10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g z lidského hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a spolehlivé. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a kvality obou. V pracovním nasazení bych se bál o bytelnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Klára Komanová, Horní Smrčné:
10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g mohu jasně poradit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen dobře vypadá, ale je i velmi skvěle cenově příznivý a není třeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho chtěla užívat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i souseda a prarodiče. Široké spektrum chutí vyhovuje každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Johana Kyvířová, Kelníky:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g je vážně skvělý, a hodně mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Rozálie Zaplatilová, Jankov:
Jednoduše jsem musela ve svém bytí učinit nějakou změnu. 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g se k tomuto účelu ukázal jako skvělá volba. A vážně, s ním je můj život teď podstatně příjemnější než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale chybí vám k životní volbě většinou dost vůle. S 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g budou takové pocity okamžitě ty tam. Dojdete závěru, že na radikální změnu stačí většinou velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Klára B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radek O: 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít P: funkční výrobek

Laura L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt