10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 699 Kč
Naše cena: 466 Kč

Unikátní veganská tabulka mléčné čokolády z nejkvalitnějšího kakaa ve směsi s jedinečným sušeným rýžovým mlékem a mletými lískovými oříšky představuje díky svému výjimečnému složení a lahodné lískooříškové mléčné chuti jedinečné potěšení nejen pro všechny vegany, ale jako zdravější alternativa jistě potěší i všechny milovníky klasických mléčných čokolád. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžové sušené mléko* (15%), lískové oříšky-hmota*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 40% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2383 kJ (572 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56.1 g, (z toho cukr: 45.2 g), Tuky: 36.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Johana Kavínová, Kamberk:
Koupila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g vytopí obývák:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné várky a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Michael Wűnsch, Ludvíkov:
Kupoval jsem dárky pro děti a vybrané 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Kamila Brachová, Choustník:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Martin K: tak jsem to dostala aje to super

David B: 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lukáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt