10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 770 Kč
Naše cena: 513 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní veganská tabulka mléčné čokolády z nejkvalitnějšího kakaa ve směsi s jedinečným sušeným rýžovým mlékem a mletými lískovými oříšky představuje díky svému výjimečnému složení a lahodné lískooříškové mléčné chuti jedinečné potěšení nejen pro všechny vegany, ale jako zdravější alternativa jistě potěší i všechny milovníky klasických mléčných čokolád. Složení: Kakaové máslo*, kakaová hmota*, rýžové sušené mléko* (15%), lískové oříšky-hmota*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 40% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2383 kJ (572 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56.1 g, (z toho cukr: 45.2 g), Tuky: 36.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Miroslav Vejdělek, Brandov:
10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g z praktického hlediska nic nechybí, je svižné, lehoučké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a kvality obou. V domácícm nasazení bych se bál o pevnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Klára Komanová, Horní Smrčné:
10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g mohu jasně doporučit všem svým kamarádům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i hodně skvěle cenově dostupný a není potřeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla používat. Lehká příprava a bezchybná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a prarodiče. Široké spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za mou šikovnost.

Johana Kyvířová, Kelníky:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g je opravdu skvělý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít v kanceláři každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Rozálie Zaplatilová, Jankov:
Prostě jsem potřebovala ve svém bytí realizovat nějakou změnu. 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g se k tomu ukázal jako perfektní řešení. A vážně, s jeho pomocí je každý můj den nyní výrazně lepší než v minulosti. I vás někdy přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k životní změně většinou dost chuti. Díky 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g budou podobné pocity obratem pryč. Dojdete závěru, že na radikální změnu je zapotřebí často velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Roman S: tak jsem to dostala aje to super

Barbora D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tadeáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adéla Ř: dobré

Denisa O: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda mléčná rýžová, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt