10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 801 Kč
Naše cena: 534 Kč

Jedinečná tabulka tmavé nugátové hořké čokolády původem z Ekvádoru s vysokým obsahem mletých lískových ořechů díky svému jedinečnému složení a vybrané jemně oříškové chuti představuje lahodné oříškovo-čokoládové potěšení silné nugátové příchuti nejen pro všechny milovníky hořkých nugátových čokolád prvotřídní kvality.Složení: Lískový ořech-pasta* (25%), kakaová hmota*, kakaové máslo*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 36% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2419 kJ (582 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43.9 g, (z toho cukr: 38.6 g), Tuky: 40.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

David Lichtenberg, Hrabůvka:
Tento 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jsem zakoupil prvně a můžu s láskou oznámit, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento produkt si zase objednám jen zde. Jsem opravdu spokojený a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

Marek Sehrig, Bantice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem objednával 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Patrik Studnický, Ledečko:
Činnost této 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Denis H: funkční výrobek

Zdeněk O: Celkem jsem spokojený.

Šimon O: 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura P: Ideální k osmnáctinám :)

Andrea K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt