10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka tmavé nugátové hořké čokolády původem z Ekvádoru s vysokým obsahem mletých lískových ořechů díky svému jedinečnému složení a vybrané jemně oříškové chuti představuje lahodné oříškovo-čokoládové potěšení silné nugátové příchuti nejen pro všechny milovníky hořkých nugátových čokolád prvotřídní kvality.Složení: Lískový ořech-pasta* (25%), kakaová hmota*, kakaové máslo*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 36% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2419 kJ (582 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43.9 g, (z toho cukr: 38.6 g), Tuky: 40.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Rozálie Telíšková, Prysk:
10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g mame radi od mala (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak malá objevilo - se v některých pripadech daji i s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s radostí.

Zuzana Randisová, Štětkovice:
10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Nela Zeráková, Dílce:
S 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jsem velmi spokojena. Naprosto splnil má kritéria a stejně tak odpovídal popisu z eshopu. Již podle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho můžu používat, se můj život opravdu výrazně zlepšil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se s jeho pomocí celá řady potíží.

Matyáš Vaňáč, Dolní Kalná:
Velmi mě zaujal tento nejnovější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu zbytečností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho pochvaluje, protože jí výkon velmi zjednodušila práci a máme tak více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Sofie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián Ž: Přišlo to celkem rychle

Sofie P: já jsem to prostě chtěla

Michal F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sebastian A: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt