10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády se 85% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*. Kakao: 85% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2564 kJ (621 kcal) na 100 g. Sacharidy: 20.4 g, (z toho cukr: 14 g), Tuky: 53.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 33.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Magdaléna Jakubská, Rabyně:
Často jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g řekla. Užívá ho už pár roků a je naprosto spokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají dobrý e-shop, na kterém si ho lehce zakoupím.

Martin Polášek, Keblice:
Dobrý 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je klasika a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g mají vydařené použitelnost, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny používání. :D

Sebastian Hilmar, Unhošť:
Musím vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Andrea Trčová, Žatec:
Nejdřív jsem 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g pořídila pro svého dědu k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem táta byl přímo rád, když jej dostal. Tenkrát jsem uviděla, co tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g opravdu umí, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a chtěla si získat více kusů i pro sebe.

Sebastian Malinek, Trmice:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek objednal celkem čtyřem lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Sára V: Je to dostatečné?

Jáchym R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta V: dobré

Michaela C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Natálie M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt