10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády se 85% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*. Kakao: 85% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2564 kJ (621 kcal) na 100 g. Sacharidy: 20.4 g, (z toho cukr: 14 g), Tuky: 53.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 33.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Kristián Štěpančík, Otrokovice:
10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jsem objednal jako další, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

Nela Krésová, Prosenice:
K 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g můžu jen dodat, že jeho účinky jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více barvách, které lze objednat v běžném krámě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s jemným a také účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj maminka.

Patrik Blisa, Buk:
Tak tenhle 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jsme si s holkou koupili do našeho současného bytu. Bez vytáček, dámě se to moc nepozdávalo, několikrát jsem si musel vyslechnout, že je to zbytečně, že za to jen vyhodíme peníze a skutek utekl, máte to podobně, ne? Avšak následně ho doručili, a co myslíte, že následovalo? Věrka si ho přivlastnila, byl jsem nucen si pořídit další, protože fakt hodně rychle změnila názor. V současnosti už bychom se bez tak špičkové 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g neobešli.

Laura Mrzílková, Mezouň:
Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Ema Krištufová, Nová Pláň:
Když už tady 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g recenzujete, já se nemůžu nepřidat. Pořídila jsem si ho nejdříve shodou náhod. Plánovala jsem si objednat něco jiného, ale nebylo k mání, proto jsem hledala alternativu. A poměrně se štěstím jsem našla tuto věc. No a od toho momentu nepoužívám jinou věc. Tohle je jednoduše nejlepší kvalita za nízkou cenu, rychlá doprava a velmi pozitivní přístup prodávajícího. Potřebujete nad víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Petra P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián S: Přišlo to celkem rychle

Laura B: Ideální k osmnáctinám :)

Patrik H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt