10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 801 Kč
Naše cena: 534 Kč

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády se 85% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*. Kakao: 85% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2564 kJ (621 kcal) na 100 g. Sacharidy: 20.4 g, (z toho cukr: 14 g), Tuky: 53.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 33.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.2 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Veronika Maroušová, Nasavrky:
Bezva nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho koupelně už tři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných výrobků které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s objednávkou 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jsem jistě neprohloupila.

Sabina Matzenauerová, Císařov:
Opravdu pohodlná věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si objednat 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g, který je již na první pocit vydrží, dobře fungující, a taky dobře vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak skvělou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco shánět, budu objednávat zase u vás.

Miroslav Veselák, Hlásná Třebaň:
Jak 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g zvýšit hodnotu? Vždy se lépe kritizuje, než chválí. A kritizuje se často, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není případ 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g, s tím jsem klidný. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Vlastně bych si určitě dal více, v tomto případě kvalita zcela převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Pozitivně cením také rychlost doručení.

Klára Szilvásiová, Stranný:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem udělala dobře. Emailem jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně kvalitní výrobek i za hezké obchodování.

Kryštof Vinárek, Bečice:
Asi před půl rokem jsem objednal zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic stejného už si pořizovat nebudu. Ale kamarádka mi k narozeninám koupila 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Prý si ho chválí řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu hodnocení ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Václav A: tak jsem to dostala aje to super

Nela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela H: nemá chybu

Daniela K: Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aleš I: 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda, 85%, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt