10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené kousky brusinek plných vitamínů a dodávající lahodné ovocné příchuti klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády, představuje jedinečnou brusinkovo čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky brusinek v hořké čokoládě prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo *, brusinky-kousky* (2,5%), třtinový cukr*. Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2422 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 28.1 g), Tuky: 44.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.5 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Roman Kostelecký, Sovínky:
Zkusili jste toho již mnoho a jste stále na začátku? Žádný 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g ovšem vašim kritériím nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte však kvůli tomu ustupovat. Znám řešení. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g. Pouze on bez kompromisů splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj jako u vytržení. Jakmile přestane fungovat, hned si zakoupím ještě jeden.

Pavel Kožela, Vevčice:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit levnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal tedy levnější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Jáchym Truhlář, Dědová:
Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g jsem nakoupil prvně a můžu s radostí recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si opět objednám jen odsud. Jsem opravdu šťastný a můžu všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

Josef Muláček, Horní Věstonice:
Chtěl jsem koupit dobrý 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g do dílny, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Daniela Baldrychová, Žítková:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tenhle 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g je vážně dobrý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Andrea I: nemá chybu

Kateřina L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna B: já jsem to prostě chtěla

Kamila H: Je to dostatečné?

Richard R: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt