10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené chilli dodávající ostře pálivou příchuť klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády a představuje jedinečnou ohnivě pálivou čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky chilli a kakaa ve výjimečné sladko-pálivé kombinaci.Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo*, , třtinový cukr, chilli* (sušené). Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2451 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 27.9 g), Tuky: 45.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.6 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Daniel Kořenek, Krasíkov:
Jak jsem spokojený s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Linda Konšelová, Dražeň:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás pořídila 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g, a téměř nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu pořizovat zase u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak dobrou cenu objednává na internetu jen těžko.

Patrik Baraník, Huslenky:
Perfektní zboží, z mé strany panuje celková spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100gem, který jsem si zakoupil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo výrobek doručen poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Oliver Olyšar, Čelechovice:
Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si opět objednám jen zde. Jsem zcela šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Aleš Žalman, Rabí:
Dobrý eshop. Vážím si především to, že 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g vypadá už na dotek kvalitně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času mohou přijít vhod i běžným uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nepěknému používání. Za mě zcela jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Václav J: je to fajné

Sára M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marie G: dobré

Tadeáš P: Přišlo to celkem rychle

Eva M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt