10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Šimon Ujčík, Chotovice:
Nedávno jsem našel katalog 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g, kde jsem si o něm dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako dárek a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě nekoupil blbě. Design, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé přítelkyni velkou radost, jako tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g.

Alena Lesňáková, Pohled:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou čímkoliv výjimečné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem někdy potkám špatné eshopy, nejvíce mi vadí i dlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože všechno proběhlo hladce a rychle bez zbytečných zdržení. I když jste 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem obdržela milý dárek. Skvělý shopík.

Tomáš Vohlídal, Pyšel:
10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na výtečný vzhled a funkci. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

Karel Stiller, Český Rudolec:
S přítelkyní jsme hledali dobrý 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g do naší domácnosti. Hledali jsme dobrý 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Václav G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena K: Tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jaroslav L: Jsem ráda, že to mám

Lucie J: nemá chybu

Kamila V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt