10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Šimon Ujčík, Chotovice:
Nedávno jsem objevil katalog 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g, kde jsem si o něm dohledal detailnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal blbě. Design, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g.

Alena Lesňáková, Pohled:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou něčím úžasné. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na podvodné eshopy, nejvíce mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. I když jste 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Dobrý shopík.

Tomáš Vohlídal, Pyšel:
10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem objednal jako náhradu, protože jiný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

Karel Stiller, Český Rudolec:
S ženou jsme hledali výborný 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g do naší kuchyně. Hledali jsme spolehlivý 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

František M: je to fajné

Rozálie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marie A: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eva M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna C: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt