10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Kryštof Ilek, Volary:
Daný 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem předtím zahlédl v reklamě. V tom momentě mě ale neoslovil, připadal mi příliš přechválený. Ovšem pak jsem se bavil s přáteli, kteří si výrovek zakoupili. Byli spokojení, inspirovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Nyní mám za to, že reklama na 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g opravdu nepřeháněla. Materiály, rychlá doprava, dlouhá životnost, prostě jediným slovem perfektní.

Karel Fortelka, Lobodice:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g - zájem o objednávající ho - rychlé doručení

Zdeněk Stolarik, Oleška:
Že vychytaný design nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? Byl to i můj názor. Respektive do momentu, než jsem si objednal 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dovede, ale současně tím, že je krásný. Může se tak stát jedinečným stylovým doplňkem každého moderního muže. Vaše okolí vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g používám denně, stal se mou jedinečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Adéla D: Tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anna S: nemá chybu

Ema M: děda je z dárku je nadšený

Jáchym L: tak jsem to dostala aje to super

Barbora K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt