10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Simona Isáková, Velemín:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, unavená bába, která bude dalším jenom na starost. Když jsem zjistila, že existuje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, který mi opravdu může pomoci, nečekala jsem. Nyní můžu bez strachu napsat, že jsem to opět já. Stíhám v klidu všechno co chci a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

Daniela Húšťavová, Svratouch:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Petr Rulec, Loukovec:
S nákupem na internetovém obchodě mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

Petra Svachová, Třebenice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla moc pěkně spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Tobiáš Kajgr, Sobůlky:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem takovým záležitostem v minulosti odolával. Ne že bych si výrobky nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Takže vás zřejmě nešokuje, že jsem si 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g nekoupil z vlastní vůle, ale koupila mi ho přítelkyně k narozeninám. Po tom, co jsem si ho párkrát otestoval, konstatuji, pletl jsem se. Výrobek je velmi dobrý pomocník a mrzí mě jenom jedna věc, a to, že jsem si produkt neobjednal dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Patrik H: Jsem ráda, že to mám

Julie R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Veronika S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniela V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt