10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1275 Kč
Naše cena: 850 Kč

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Hana Ilnická, Řenče:
Nejdřív jsem 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g objednala pro svého syna k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem táta byl zcela rád, když jej dostal. Tehdy jsem uviděla, co tenhle 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g opravdu dělá, a hodně mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem neodolala a chtěla si koupit více kusů i pro sebe.

Roman Chvála, Kejnice:
Rád nakupuji na webu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g zakoupil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z pohodlí domova a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balíček, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem maximálně spokojen.

František Helia, Kovářská:
Nejlepší 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Radek Myšinský, Rančířov:
Musím Vám říct, že k 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Gabriela L: Ideální k osmnáctinám :)

Josef P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Patrik K: Jsem ráda, že to mám

Aneta G: děda je z dárku je nadšený

Tereza F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt