10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Julie Pitelková, Kosořín:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Jedna z kamarádek ho tam hodně chválila, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je bezva, mega perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Nikolas Herbrich, Loukovice:
Před časem jsem našel katalog 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, kde jsem si o tom přečetl detailnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a zároveň praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě neudělal špatně. Vzhled, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g.

Alžběta Vývodová, Zbenice:
K 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g mohu jen dodat, že jeho účinky jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více barvách, které lze koupit v běžném krámě. Spojuje v sobě bezvadnou chuť s šetrným a zároveň účinným vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji jenom já, ale i můj dcera.

Hana Pistovčáková, Dražice:
Objednávala jsem tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost dodání, příjemná komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem spokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem tady neobjednávala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Šimon Rottenberg, Líté:
Koupí 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto chci kvalitu a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho produkty mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové zpracování, které je efektivní a pěkné. jistě v nejbližší době objednám další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Kamila K: Tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anežka L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš H: tak jsem to dostala aje to super

Johana : já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt