10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Simona Isáková, Velemín:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná ženská, která bude ostatním pouze na starost. Když jsem našla, že existuje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, který mi reálně může pomoci, nemeškala jsem. Teď chci bez strachu napsat, že jsem to opět já. Zvládám v klidu vše co chci a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Daniela Húšťavová, Svratouch:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Petr Rulec, Loukovec:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

Petra Svachová, Třebenice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Tobiáš Kajgr, Sobůlky:
Já jsem internetovým prodejcům, inzerci a všem podobným věcem vždycky odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si výrobky nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Takže vás zřejmě nešokuje, že jsem si 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g neobjednal z vlastní vůle, ale pořídila mi ho žena k narozeninám. Po té, co jsem si ho několikrát vyzkoušel, tvrdím, pletl jsem se. Produkt je bezkonkurenční nástroj a mrzí mě jenom jediné, a to, že jsem si produkt neobjednal dřív.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Eva P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Andrea P: Tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Oliver P: Jsem ráda, že to mám

Kryštof K: tak jsem to dostala aje to super

Radek H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt