10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Patrik Rásl, Blatná:
Potřeboval jsem objednat 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali urgentně. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Radek Horut, Černava:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

Lukáš Nespěšný, Labská Stráň:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Požadovaná provedení produktu a rychlé dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru povrchové varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Šárka Koupalová, Žďár:
10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem si pořídila na těchto stránkách. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako výhodu malou spotřebu, slušné příslušenství, bezproblémový chod. Co ale nebylo součástí balení, byl manuál na používání v rodném jazyce, a specifické prvky nelze repasovat. Obecně celkově hodnotím kladně.

Vít Tajbl, Humpolec:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto prodej proběhl hodně profesionálně a ještě opět děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Roman W: 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marie Č: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Valerie G: já jsem to prostě chtěla

Alena Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jan K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt