10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1275 Kč
Naše cena: 850 Kč

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Kryštof Babíček, Opatov:
Vzhledem k tomu, že mi 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g vypověděl službu, byl jsem nucen pořídit si nový. Rozdíl mezi běžným a online obchodem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo to v přístupu prodávajícího. Navzdory tomu, že mi je milejší osobní kontakt a možnost si 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g prohlédnout, nyní jsem volba padla službu online prodejce. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce si vážím.

Denis Londin, Temelín:
Hledal jsem pro známé velmi kvalitní 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g s ohledem na využití a odolnost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Mimo kvality a levných cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g přišel poštou brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Martin Kminiak, Přehýšov:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, tříkolky a pod. Toto je super 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení stolečkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Dominika H: dobré

Alžběta T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Marek : Přišlo to celkem rychle

Kristýna C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára E: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt