10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nikola Husinecká, Horní Štěpánov:
Když jsem 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g poprvé uviděla a u něj takhle nízkou cenovku, tak jsem se málem až lekla. Jenomže řekla jsem si, že produkt prověřím. Dobrá volba, protože tato věc fakt překonala moje očekávání. Očekávala jsem totální blbost, ale byla to opravdu kvalitní skvělá věcička z výborného materiálu, kterou používám téměř každý den! Parádní a cenově přijatelná koupě, podobných jsem poslední dobou příliš mnoho neudělala.

Barbora Škraňková, Horní Meziříčko:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Váhala jsem, jestli si jej mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Aneta Mišovičová, Cerekvička-Rosice:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g na hlavně zahradu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo sehnat, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Natálie Grosová, Javůrek:
10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem si prvně pořídila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky uspokojená. Jistě hodlám objednávat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Aneta S: Je to dostatečné?

Nikol J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek S: Celkem jsem spokojený.

Viktorie I: já jsem to prostě chtěla

Gabriela B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt