10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1403 Kč
Naše cena: 935 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Patrik Rásl, Blatná:
Potřeboval jsem objednat 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek zaslali okamžitě. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Radek Horut, Černava:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a objednal. Balení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop tedy doporučuji všem.

Lukáš Nespěšný, Labská Stráň:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Požadovaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Šárka Koupalová, Žďár:
10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem si pořídila na tomto e-shopu. A má spokojenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, široké spektrum příslušenství, tichý chod. Co však nebylo součástí balení, byl návod na používání v mateřštině, a určité komponenty nelze vyměnit. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

Vít Tajbl, Humpolec:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl velmi profesionálně a ještě opět děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Hana J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karolína S: Tento 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šimon P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt