10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1059 Kč
Naše cena: 706 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková celozrnná pohanka zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně a představuje velice zdravý zdroj vlákniny a minerálů. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1586 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Denis Žrout, Ovčáry:
S 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem zatím příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g mě přinutil naprosto změnit názor. Protože je naprosto fantastický. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a vážně ho také otestujte, zapůsobí na vás podobně jako mě. Je šetrný, snadno se ovládá a mimo to také stylově vypadá. 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g skvěle zapadne do každé domácnosti.

Ema Ácsová, Verneřice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Anna Joudalová, Nekvasovy:
Tento 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a hlavně, že byl skladem. Byla jsem nedůvěřivá, protože zkušenosti zákazníků nebyly moc pozitivní. Nejvíce všem vadil den dopravy. Bohužel to tak bylo. Tento 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem chtěla mít doma poměrně rychle, a ve finále ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Nikola Plhalová, Soutice:
10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem hledala šest měsíců, v většině obchodech byl nedostupný, nebo drahý. Na doporučení přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velice spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi pěkný povrch. Také cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Tomáš F: 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Antonín K: funkční výrobek

Denis O: Přišlo to celkem rychle

Daniel L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt