10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1059 Kč
Naše cena: 706 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková celozrnná pohanka zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně a představuje velice zdravý zdroj vlákniny a minerálů. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1586 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Antonín Baraník, Chodouny:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g měli na hloupost. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g objednal a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Eliška Sinecká, Zálezly:
Jsem už starší dáma a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g a otázal se mě, jestli bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Laura Hamrová, Krhanice:
Již dlouho hledám vhodný produkt, který se mnou zvládne držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezradí. Teď ho již mám. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do momentu, než jsem v e-shopu vypátrala 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. V současnosti konečně nejsem nucena činit jakékoliv kompromisy, udělá přesně to, co chci.

Eva Fruhvirtová, Čáslavice:
Co víc chtít, než jenom dokonalý 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi luxusní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Každodenní užívání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy sháním něco víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Daniela Ď: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adam D: tak jsem to dostala aje to super

Adam N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jakub D: funkční výrobek

Veronika Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt