10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1059 Kč
Naše cena: 706 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková celozrnná pohanka zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně a představuje velice zdravý zdroj vlákniny a minerálů. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1586 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Antonín Baraník, Chodouny:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g koupil a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve čtvrtý týden, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Eliška Sinecká, Zálezly:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Laura Hamrová, Krhanice:
Již dlouho hledám perfektní produkt, který se mnou zvládne držet tempo za každých okolností a zaručeně mě nezklame. Již tomu tak není. Stále jsem nebyla schopná najít. Až do chvíle, než jsem v eshopu vypátrala 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. V současnosti konečně nejsem nucena dělat žádné kompromisy, udělá přesně to, co chci.

Eva Fruhvirtová, Čáslavice:
Co víc si přát, než právě dokonalý 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Amálie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kryštof Ž: 110 % spokojenost

Nikola S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt