11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1040 Kč
Naše cena: 693 Kč

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s Quinoa-rýžovými křupkami a s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (16%), rýže-Quinoa-Crisp* (2%) (rýže*, quinoa*, třtinový cukr*), mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2430 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 40 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Patrik Knauer, Horka u Staré Paky:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Barbora Siudová, Stožec:
Za můj roky používaný 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Zdeněk Čachotský, Zaječov:
Chtěl jsem udělat radost manželce k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g je báječný. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Jáchym Birhanzl, Hradčany-Kobeřice:
Nedávno jsem našel katalog 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a zároveň šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal špatně. Design, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Nic co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Denisa V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Josef T: funkční výrobek

Nela W: Ideální k osmnáctinám :)

Alena C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt