11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Sebastian Dorušák, Nová Olešná:
Činnost této 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Petr Rozboud, Hrabůvka:
Dopředu bych podotkl, že jsem šetřivý typ, někdy možná až moc. Takže než si zboží objednám, pečlivě si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g pečlivě vyhledal na webu a přečetl si zkušenosti. Byl jsem překvapen, že byly vesměs pozitivní. Mírně mě to znervóznilo, ovšem ve finále jsem si 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g tak jako tak objednal. No a nezbývá mi, než k těm dobrým hodnocením přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to rozhodně velmi dobrá koupě.

Lucie Murgačová, Hrubčice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Hana R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petra V: Tento 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jan B: 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt