11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Josef Podškubka, Dlouhomilov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Hledal jsem nějak nakopnout najít 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vhodný rovnou pro mě. Byli moc fajn, prostě zkušení. Když bude potřeba, nemám problém se tam opět vrátit.

Laura Kubějová, Pardubice:
Mám 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g již měsíc a stále jsem spokojená

Eva Klonová, Ořechov:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Adéla Garayová, Břehov:
Vyzkoušela jsem už sedm podobných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jednoznačná volba.

Tadeáš Hanic, Velké Hamry:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, zalíbil se mi váš 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští narozeniny se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Klára T: Tento 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna O: já jsem to prostě chtěla

Kryštof H: tak jsem to dostala aje to super

Barbora M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt