11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nela Seitlová, Brozany nad Ohří:
Neustále hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok v každé situaci a nikdy mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do okamžiku, než jsem konečně objevila 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nyní již konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co vyžaduji.

Zuzana Podškubková, Rakousy:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už dva týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných modelů které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem určitě neprohloupila.

Jakub Snopek, Hlubočky:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g mám asi tři dni. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že zkouška dopadne na jedničku. Některé záporné recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba zcela naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral opravdu tu nejlepší.

Oliver Odložil, Nížkovice:
Pohybuji se na webu velmi rád, je to pro mě rychlejší. Podobné to je i s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Tak jsem našel ten svůj, nakoupil a zanedlouho byl 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem velmi rád za skutečnost, že podobná možnost existuje, 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g se mi fakt zalíbil. Tato možnost nákupu je vhodná pro lidi, kteří nemají, tak jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních galeriích.

Vanesa Machuldová, Sudkov:
V momentě, kdy jsem 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g poprvé našla a vedle něj takhle nízkou cenovku, tak jsem se téměř až lekla. Ovšem řekla jsem si, že produkt vyzkouším. Naštěstí, protože tato věcička dokonale překonala moje požadavky. Čekala jsem nějaký šmejd, ale přišla mi fakt kvalitní skvělá věc z kvalitního materiálu, kterou využívám téměř neustále! Skvělá a cenově přijatelná koupě, takových jsem do té doby moc neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nikolas P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominik F: Přišlo to celkem rychle

Michaela P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda T: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt