11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Valerie Vaiglová, Tučapy:
Mám 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g již měsíc a pořád jsem spokojená

Magdaléna Bukovjanová, Senetářov:
Myslím si, že 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g po práci, v pohodlí gauče. V tomto nakupování přes web moc oceňuji. A komunikace eshopu 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g byla skutečně skvělá. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Samuel Hornáček, Štítary:
Činnost této 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou machři, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Ema Fialková, Zásmuky:
Nedávno jsem si u vás objednala 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g a tolik mě rozmazlil, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je celkem hodně pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také okamžité dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. Ačkoliv tam byl plánek, s manželem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Tobiáš K: Jsem ráda, že to mám

Marie F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sára S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tereza Š: dobré

Emma S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt