11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Valerie Vaiglová, Tučapy:
Mám 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g již 6 měsíců a pořád jsem nadšená

Magdaléna Bukovjanová, Senetářov:
Jsem přesvědčená, že 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g v klidu, v klidu domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g byla opravdu skvělá. Zákaznická linka reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Samuel Hornáček, Štítary:
Činnost této 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Ema Fialková, Zásmuky:
Před měsícem jsem si u vás koupila 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně užitečný. I kamarád si ji pochvaluje, a to je hodně náročný. Musím ocenit také bleskové dodání i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. Ačkoliv tam byl plánek, s manželem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Valerie Č: nemá chybu

Tobiáš H: Jsem ráda, že to mám

Viktor S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lukáš V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt