11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 444 Kč
Naše cena: 296 Kč

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

David Blažej, Lčovice:
Potřeboval jsem nějaké doplňující informace k 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g a vše mi bylo hezky a odborně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc model byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Richard Moré, Kunčina Ves:
Nejlepší 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Nikol Janyová, Ždírec:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabídka ostatních firem ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde dodržet. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý dodavatel by celkově problémový (špatná komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g mě ale oslovila už jeho prezentace a milost prodejce. Nejprve jsem se na 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g dotazovala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci napsat, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem poradit.

Hana Záleská, Dobrná:
Kdyby mi dřív kdokoliv tvrdil, že si tu věc objednám, stoprocentně bych se mu vysmála. Avšak v čase, kdy se nám s manželem narodil syn a já zůstala na mateřské, fakt jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A oči mi padly právě na 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Dneska bych uvedla, že to byla klika. Jelikož to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a doporučuji ji i vám.

Antonín Gardelka, Vincencov:
Stále BOMBA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Andrea J: nemá chybu

Sofie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

František S: Celkem jsem spokojený.

Kryštof D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt