11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný mandlový krém s vysokým obsahem pražených mandlí, obohacený o mandlovou mouku, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické mandlové potěšení, lahodné chuti a pražením zvýrazněného aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních mandlových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mandle* (57%), palmový olej*, mandlová mouka* (8%), třtinový cukr*, celý třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2760 kJ (667 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.5 g, (z toho cukr: 11.7 g), Tuky: 58 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 15.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 16.5 g, Sůl: 0.163 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Daniel Marschal, Zeleneč:
Už jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tento objednávání nedopadne identicky. Pro sichr jsem prodejci párkrát telefonoval, všechno sledoval… Bez vytáček, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g mi byl doručen až do domu, pěkně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi bravurně. Dodnes jsem na produktu nenašel zápor. Zde budu určitě objednávat i v budoucnu.

Štěpán Zenkl, Potůčky:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes web nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Natálie Landkammerová, Ševětín:
Zpočátku jsem k 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g neměla zájem, ale po pár týdnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá popisu. Cena, materiál, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i kamarádek. 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Viktor Grätz, Horní Lukavice:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až jsem zahlédl slovo ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako dobrý krok. Provozovatel oznámil, že má jakousi chybu v systému, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co správně zprovoznil nákupní košík, zavolal mi a nákup jsem měl s bonusem.

Radim Hornát, Květnice:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil opět tento 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Sára Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin L: Jsem ráda, že to mám

David L: Přišlo to celkem rychle

Petra K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt