11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 488 Kč
Naše cena: 325 Kč

Jedinečný mandlový krém s vysokým obsahem pražených mandlí, obohacený o mandlovou mouku, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické mandlové potěšení, lahodné chuti a pražením zvýrazněného aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních mandlových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mandle* (57%), palmový olej*, mandlová mouka* (8%), třtinový cukr*, celý třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2760 kJ (667 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.5 g, (z toho cukr: 11.7 g), Tuky: 58 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 15.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 16.5 g, Sůl: 0.163 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Filip Šidlík, Vysoké Chvojno:
Jestliže vás už bolí hlava z agresivních reklam a přemlouvání, jak je ten který produkt úplně bezkonkurenční, jděte na to jako já. Využijte namísto zavádějících obchodních řečiček raději reálné recenze zájemců, kteří si přístroj reálně vyzkoušeli. Já tak můžu opravdubez nadsázky prohlásit, že 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

Radim Briestenský, Buštěhrad:
Po více jak jednom roce zkoušení tohoto 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g musím říci, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i kompletaci. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

Vít Létal, Velké Všelisy:
Kvalitní a cenově dostupný 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Rozálie Meteláková, Tvarožná:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Nela Kukaňová, Střížov:
Tak jako většina žen, které jsou zároveň partnerkou i matkou, také pro mě je hlavní vitalita nejbližších. Jakým způsobem to udělat, aby mým nejbližším nic nescházelo a současně potěšit chuťové buňky partnera i dětiček? Je to nelehký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než si myslíte. A pomohl mi k tomu 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. S jeho pomocí mám zajištěno, že o mé blízké je náležitě postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Gabriela H: nemá chybu

Adéla P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petra : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kryštof H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt