12 kroků k syrové stravě

12 kroků k syrové stravě

12 kroků k syrové stravě

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 kroků k syrové stravě. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 kroků k syrové stravě jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 kroků k syrové stravě

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 kroků k syrové stravě

Karel Galandák, Písková Lhota:
Při výběru 12 kroků k syrové stravě dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 12 kroků k syrové stravě a hlavně široký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou doručení.

Kryštof Rubáš, Očihov:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 12 kroků k syrové stravě je velmi hezká, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Marie Lančaričová, PŘEROV:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem 12 kroků k syrové stravě za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíka došel. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a balíček mi došel. Ještě jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se přátelům.

Sára Pecníková, Tábor:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém nakoupit si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 kroků k syrové stravě, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - dáma vysvětlila, z čeho se 12 kroků k syrové stravě skládá, jak se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 kroků k syrové stravě

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 kroků k syrové stravě

Martin : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ema U: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika M: Je to dostatečné?

Šimon L: je to fajné

Aneta O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 kroků k syrové stravě. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 kroků k syrové stravě

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt