12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1592 Kč
Naše cena: 1061 Kč

Jedinečné slané rýžové křupky prvotřídní japonské kvality, dochucené sójovou Shoyu omáčkou a doplněné olivovým olejem a mořskou řasou Nori, představují jedinečnou japonskou rýžovou delikatesu nejen pro opravdové gurmány, ale všechny, kdo ocení lahodné originální japonské křupky, ideální nejen na každý večírek, ale i na pochutnání v klidu domova.Složení: Rýže* (89%), omáčka* (voda, sójové boby*, pšenice*, mořská sůl), olivový olej*, řasa Nori* (0,3%), sezam* (0,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Daniela Řemínková, Slabce:
Vzhled je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá touha! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je takový dáreček.

Nikola Uhlíková, Bezkov:
Připravovala jsem se na víkend a 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší výpravy.

František Čvančara, Nemile:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem kupoval 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Zuzana S: Tento 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matěj G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Štěpán K: Přišlo to celkem rychle

Valerie H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt