12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1751 Kč
Naše cena: 1167 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slané rýžové křupky prvotřídní japonské kvality, dochucené sójovou Shoyu omáčkou a doplněné olivovým olejem a mořskou řasou Nori, představují jedinečnou japonskou rýžovou delikatesu nejen pro opravdové gurmány, ale všechny, kdo ocení lahodné originální japonské křupky, ideální nejen na každý večírek, ale i na pochutnání v klidu domova.Složení: Rýže* (89%), omáčka* (voda, sójové boby*, pšenice*, mořská sůl), olivový olej*, řasa Nori* (0,3%), sezam* (0,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Dominika Větříšková, Moravská Nová Ves:
Vybrat si ten vhodný výrobek může být náročný úkol. Na trhu existuje pestrá paleta rozdílných alternativ. Já jsem se rozhodla 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g a své volby stoprocentně nelituji. Několik týdnů používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych nijak nerozhodla jinak. 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem z toho důvodu ukázala i celému okolí. A s potěšením bych o něm touto cestou doporučila i zákazníkům.

Vít Tušinovský, Tisová:
Žena mě pověřila nákupem 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší dílně.

Vojtěch Brajer, Václavov u Bruntálu:
12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g si někde našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Zuzana M: já jsem to prostě chtěla

Tobiáš Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka B: děda je z dárku je nadšený

Markéta Ř: dobré

Valerie F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt