12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 791 Kč
Naše cena: 527 Kč

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Eliška Knauerová, Polomí:
Zpočátku jsem k 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků ztrácela důvěru, ale po pár týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, barva, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků mohu určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Anežka Klapsiová, Lidečko:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru kupuji pouze to nejdokonalejší.

Radek Pietrasz, Borovník:
Koupí 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto chci výkon a za levnou cenu odpovídající výkon. Tento obchod a jeho produkty mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i vzhledové zpracování, které je účelní a vkusné. Určitě v nejbližší době pořídím další produkty.

Nikolas Nestroj, Obytce:
Chtěl jsem překvapit milenku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Přítelkyně má velkou radost a já s ní, děkuji.

Nikola Vošoustová, Čermná nad Orlicí:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Miroslav C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Rozálie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie L: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt