12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 719 Kč
Naše cena: 479 Kč

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Roman Dalík, Stínava:
Už před nějakou dobou jsem měl v plánu takový výrobek zakoupit. Když jsem pak narazil na internetový obchod s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, už jsem neměl nad čímkoliv nadále váhat. Vynikající komunikace ze strany firmy, všechno se uskutečnilo na chlup takovým způsobem, jak mělo. 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků za pár dní dorazil a od té chvíle ho neustále ke stoprocentní spokojenosti používám. Má ovšem malou chybu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na vteřinu.

Vít Murga, Psárov:
Dobrý eshop. Oceňuji především to, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním lidem. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nehezkému zacházení. Za mě jasně jednoznačná volba.

Roman Cvekl, Mokrý Lom:
12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků si na internetu vyhlédla žena a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Kamarádka povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Filip : 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ondřej P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Barbora L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kamila K: já jsem to prostě chtěla

Nikola K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt