12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 791 Kč
Naše cena: 527 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Zdeněk Pšikal, Lučany nad Nisou:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Marek Tezner, Svojšice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl objednat dražší 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to i rád. Kamarád si objednal tedy novější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Rozálie Juráková, Trmice:
Našla jsem si u vás 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Denisa Vlasová, Jičíněves:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Roman J: tak jsem to dostala aje to super

Simona B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Emma B: děda je z dárku je nadšený

Kristýna S: Je to dostatečné?

Aneta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt