12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 945 Kč
Naše cena: 630 Kč

Tradiční japonský zelený čaj Sencha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Julie Benkovská, Těšetice:
Mám 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků již 2 roky a stále jsem spokojená

Viktor Kroužel, Šonov:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal celkem čtyřem lidem a všichni byli stejně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Veronika Rouzková, Jickovice:
Daný 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků jsem si pořídila na základě nízké ceny a hlavně, že byl k mání. Byla jsem jako na trní, jelikož recenze nebyly moc dobré. Nejvíce všem vadil den dodání. Bohužel to byla pravda. Tento 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků jsem potřebovala velmi rychle, a nakonec ho pošta doručila s týdenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Alžběta Šůmová, Nový Jimramov:
Jako dáma cítím nejvíce vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků přednost. A vyplatilo se, jelikož jsem více než ráda. Dennodenní používání se zatím nijak neprojevilo, jednoduše jde jasně o testovanou věc. Pokud také přemýšlíte o objednání, rozhodně nebudete litovat. Hezky mě oslovilo komunikaci eshopu – opravdu na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Andrea K: děda je z dárku je nadšený

Alena T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán H: 110 % spokojenost

Vanesa D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aleš H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt